Tesettürya

1 Gömlek ile 3 Farklı Tesettür Kombin Oluşturun!

1 Gömlek ile 3 Farklı Tesettür Kombin Oluşturun!

Biz bayanların en büyük sorunudur, giyim kuşam. Hangi etekle hangi üstü giysek. Bu ayakkabı pantolona uyar mı gibi çeşitli sorular sürekli beynimizi kurcalar.

Şimdi sizlere vereceğimiz çok özel bir öneri ile 1 tane gömleğiniz ile 3 farklı görüntüye kolayca  sahip olabilirsiniz.

Gömlek- etek kombini: Tesettürlü bayanların en fazla tercih ettikleri kıyafet olan eteklerin üzerine en uygun düşecek giysilerdir gömlekler. Sizlerde eteğinizin rengi veya şekli her ne olursa olsun elinizdeki gömlek modeli ile kombinleyerek hoş ve şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

gri-etek

Gömlek- jile:  Biz bayanların sevdiği kıyafetlerin başında gelir jileler. Fakat içerisine giyilecek olan kıyafet hep soru işareti yaratır. Elinizdeki gülmek modelini kullanarak jile elbise modelinizi hoş bir görüntü ile kolayca tamamlayabilirsiniz.

sefamerve-percem-tesettur-gomlek-jile

Gömlek- pantolon Etek: Pantolon etek modelleri tesettür giyim modasının en fazla tercih edilen pantolon modelleri arasında başı çekiyor. Bol kesimlere sahip olması eteği andırıyor olması cazip görünen yanlarıdır. Sizlerde pantolon eteğinizin üzerine var olan gömlek modelinizi kombinleyerek çok şık ve güzel bir görüntüye imza atabilirsiniz.

pantolon-etek-modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.