2015 Babet Ayakkabı Modası

2015 Babet Ayakkabı Modası
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.070 kez okundu.

Bazen şık olmaktan daha öte olan bir şey vardır yaşantımızda, o da rahat olabilmek. Tüm gün topuklu ayakkabılar üzerinde bulunmak ayaklarımızın yanı sıra tüm bedenimizi rahatsız edebilmektedir. Bunu bilerek kendini sıkıntıya sokmak istemeyen, şıklığın yanı sıra rahat olmayı tercih eden bayanlarımız için son derece rahat olmalarını sağlayacak 2015 babet ayakkabı modasını Tesetturya.com ekibi olarak bu yazımızda tanıtmak istedik.

2015 babet modellerinde aranan şıklık ve rahatlık bir arada sunuluyor. Kullanıcı taleplerine fazlasıyla cevap veren bu babet modelleri sizlerin de ayalarına çok yakışacak.

Yeni Sezon Babet Ayakkabı Modelleri arasında başı çeken modeller bilindik babetlerin aksine hafif topuğa sahip, burun kısmında bağcıkları bulunan modellerdir.

Bu babet modelleri ile rahat, şık ve klasik bir görüntüyü yakalayabilmeniz mümkün.

Her türlü etek, elbise ve pantolonlarınızın altına kullanabileceğiniz babet modellerini çok özel renkleri sayesinde şıklığınızdaki bütünlüğü bozmadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yine 2015 babetler de göze çarpan bir diğer model ise burunları taş detaylarla zenginleştirilmiş modellerdir. Özellikle siyah babet modellerinde bu model çok şık olarak karşımıza çıkıyor. Her her türlü kıyafetiniz ile kolayca kombinleme yapabilirsiniz.

2015 Babet Ayakkabı Modası Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git