Tesettürya

2015 Gelin Buketi Trendleri

2015 Gelin Buketi Trendleri

😍 😍😍 👏👏👏 ❤️❤️❤️ 😘😘😘 💑💑💑 💄💄💄 💃💃💃 😍 😍😍 👏👏👏 ❤️❤️❤️ 😘😘😘 💑💑💑 💄💄💄 💃💃💃

Modada değişen ve trend haline gelen her model ve tasarım gibi bu gelin buketlerinde de trend her yeni sezonla birlikte yerini eski modellerin yerine yeni bir modele bırakmaktadır.

Sizlerde 2015 yaz aylarında evlilik planları yapan genç bayanlardansanız hayalinizdeki gibi bir gelin olabilmek için baştan sona düğün gecenizle ilgili tüm detaylara önem vermeniz gerekmektedir.

sik-gelin-cicekleri-modasi

Düğün gecesi tüm misafirler salonu dolduracak ve sizlerin ne kadar güzel bir gelin olduğunuzu görmek isteyecektir. Sizler salona girdiğiniz anlarda tüm gözler üzerinizdeki detaylara göz gezdirecektir. Etraftaki tüm gözleri kendinize hayran bırakmak isterseniz işe en güzel gelin buketini seçmekle başlayabilirsiniz.

İşte 2015 Gelin buketi Trendleri

Gelin buketleri çok değişik tasarımlardan oluşmaktadır. 2015 yılı t-romantik bir düğün gecesi geçirmek için pastel tonlardan oluşan gelin buketleri 2015 yaz sezonunda karşımıza çekiyor.

Farklı ve çok tarz bir görüntü yakalamak için ise daha cesur ve çılgın tasarımlardan oluşan gelin buketlerini kullanabilirsiniz.

2015 Gelin buketi Trendleri

Gelin buketi, gelinlerin olmazsa olmaz aksesuarlarının başında gelir.  Gelin buketi olmayan bir gelin asla düşünülemez. Geline anlam katar. Sade düz ve masum bir gelinlik modelinin üzerine pastel tonlardan oluşan rengârenk gelin buketi bir anda anlam katar.

Gelinliğinizi daha fazla ön plana çıkartacak türden özel gelin buketi modellerine yönelerek hayatınız boyunca bakacağınız fotolarda çocuklarınıza göstereceğini özel anılarınız için şimdiden en özverili tercihler yaparak işe başlayabilirsiniz.

2015 Gelin buketi Trendleri

Gelin Buketinizi seçerken yapmanız gereken sizleri simgeleyecek olan ve gelinliğinizde bulunan figürlere uyum sağlayacak türden çiçeklere sahip olmasına özen göstermelisiniz.  2015 gelin buketi modellerinde gül, orkide, ortanca ve nulemba gibi çok özel  çiçek kombinleriyle sizlerin beğenisini toplayacak çok özel tasarımlar yer almaktadır.

2015-gelin-buketleri

Daha gösterişli bir gelin olmak isterseniz gelin buketi tercihlerinizde yine ışıltılı, incili ve boncuklu gelin Buketlerinizi tercih ederek baştan sona uyum içerisinde büyüleyici bir gelin olmayı başarabilirsiniz.

2015 Gelin Buketi Trendleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.