2015 İlkbahar Yaz Kap ve Pardesü Modelleri

2015 İlkbahar Yaz Kap ve Pardesü Modelleri
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.832 kez okundu.

Yaz ve bahar aylarının vazgeçilmezlerinden olan kap ve pardesü birbirinden farkları olsa da yeni sezon kap modelleri ile ayrı iki tasarım oldukları ve stantlarının yerlerinin ayrı olduğu ve giyiliş stilleri, amaçlarının farlılıklar olduğunu belli etmiştir.

Tesettür kap modelleri ve tesettür pardesü modelleri birbirinden boyları ve yapıldıkları kumaş çeşitlerinden dolayı birbirinden farklılık gösterir.  Kaplar, pardesüler gibi uzun olmaz ve kumaşları daha ince sıcak havalar içindir. Pardesüler daha serin günler için kullanılmayı tercih edilir.

Yeni sezon kap model renkleri petrol yeşili, mürdüm rengi, siyah, pembe tonları ve kahve, toprak tonlarından oluşmaktadır.  Spor şıklığa önem veren ve günlük giyimde rahatlığı ön plana çıkartan kap modellerinde büyük beden tesettür giyim konusunda da geniş ürün seçenekleri vardır.

Pardesü modelleri kap modellerine göre daha kalın ve uzun seçenekler kullanılır, kış ayları başlangıcı ve soğuk bahar aylarında tercih edilmesi daha sağlıklı olur. Mevsim ve sezonun genel olarak tercih edilen renkleri olan toprak tonları, füme, gri, lacivert ve siyah olmak üzere tasarlanırken fermuarlı, kemerli düğmeli ve belden oturtmalı gibi bir çok seçenekle vitrinlerde yerini almıştır.

2015 İlkbahar Yaz Kap ve Pardesü Modelleri – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git