2015 Tesettür Gömlek Modelleri

2015 Tesettür Gömlek Modelleri
2 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.597 kez okundu.

Biz bayanların en fazla kullandığı kıyafetlerin başını çeker gömlekler. Bir etek modelinin üzerine ya da pantolon modellerimiz ile klasik yada spor bir görüntü oluşturmak için gömlek modellerinin farklı modellerinden yararlanabiliriz. Diğer kıyafetlere göre daha fazla ciddi yeti ve resmiyeti yansıtır. Bu nedenle özellikle toplum içerinde bulunacağımız pek çok ortamda gömlek modelleri en fazla kullandığımız modeller olur.

2015 tesettürlü gömlek modelleri bayanların favori modelleri arasındadır. Kolları uzun ve boyları diğer modellere göre daha uzun olduğu, kalka kısmımızı kapattığından ötürü her daim tercih ettiğimiz modellerdendir.

Çok Daha şık ve çekici bir duruş sergilemek için tesettürlü dar kesim gömlek modellerinden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Modadan uzak kalmak istemeyen ve her daim şıklığıyla anılmak isteyen hanımların 2015 gömlek modellerine mutlaka göz atmaları gerekmektedir.

Tesettürlü spor gömlek modelleri özellikle kol kısımlarında düğmeli olan modellerdir. Düğmeli ya da düğmesiz pek çok gömlek modellerinin yanı sıra dantel, işlemeli gömlek modelleri ve göğüs kısmı boncuklu gömlek modelleri ise daha fazla klasik bir görüntüye sahip olmanıza olanak sunar.

2015 renkli gömlek modelleri her kombininize kolayca ayak uyduracak türden çok özel renk seçim olanaklarından yararlanarak kendinizi fazlasıyla renklendirebilirsiniz.

Tesetturya ekimiz olarak sizler için fistolu, çizgili, düz ve işlemeli gömlek modelleri kataloğuna yer verdik hepsine göz atarak zevkleriniz doğrultusunda doğru tercihler yapabilirsiniz.

2015 Tesettür Gömlek Modelleri – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git