Tesettürya

Tesettür Kot Elbise Modelleri

Tesettür Kot Elbise Modelleri

Kot Tesettür elbise modelleri son yıllarda moda tasarımları arasında yerini aldı. Yepyeni modellerin gün yüzüne çıktığı şu günlerde sizlerde her türlü ortama katılırken sizlerde rahatlıkla kot elbise modellerini kullanabilirsiniz.

Elbise modellerinin içerisinde hanımlar tarafından en büyük ilgiyi kot elbiseler görmektedir. Modası hiçbir zaman geçmeyen bu elbiseler. Her türlü tarza hitap edebilmektedir. Kot kumaşların farklı tonlamalarının kullanıldığı renklerle her yaş grubuna hitap edebilen kot elbise modellerine ulaşmak mümkün.

Açık kot renklerine sahip elbise modellerini daha çok genç bayanlar tercih ederken daha ağır ve koyu renklerdeki elbiseleri ise orta yaşa sahip hanımlarımız kullanmaktadır.

Kot elbise daha çok spor bir görüntü oluşturuyor gibi dursa da belinde altın yaldızlı bir kemeri bulunan kot elbise modeli daha çok şıklığı ve klasik bir görüntüyü anımsatır.

Elbise modellerinin üzerinde bulunan süsleme detayları elbiseye farklı bir anlam katmaktadır. Özellikle fermuar uygulamalarının bulunduğu kot elbise modelleri tüm hanımların beğenisini toplamaktadır.

Sizlerde yazlık tesettür kot elbise modellerinden bir tercih yaparak yaklaşan yaz aylarını rahat ve çok şık bir şekilde geçirebilirsiniz.

Çeşitli uzunluklara sahip ve uzun kollu kot elbiseler tesettürlü bayanlarımızı da unutmadı. Tesettürlü kot elbise denildiğinde bileklere kadar uzanan etek boyu, kapalı bir yaka ve bileklere kadar uzanan bilek boyu gelmektedir.

Sizlerde kendi yaşam sitilinize uygun bir kot elbise modelini tercih ederek sokaklarda rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşayabilirsiniz.

 

Tesettür Kot Elbise Modelleri

 

Yorumlar
 1. gülcan kutuk dedi ki:

  bu kot elbise modellerinin neden fiyatları yazmıyor
  lütfen fiyat yazın,…. sipariş verecegim

  1. Rumeysa N. Ozbay dedi ki:

   Gülcan Hanım Merhaba,

   İlginiz için teşekkürler, fakat herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Resimler sadece tanıtım amaçlı paylaşılmıştır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.