2015 Tesettür Mayo Modelleri

2015 Tesettür Mayo Modelleri
22 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.519 kez okundu.

2015 yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde tatil için yapılan planlar uygulanmaya başladı bile. Şuana kadar tatil planı yapmamış veya yakın bir tarihte tatile gidecek olan tesettürlü hanımlarımız için çok şık,çok sağlıklı tesettür mayo modelleri çoktan satışa sunuldu. Gideceğiniz yer belli fakat denize girerken kullanacağınız tesettür mayonuz hala hazır değil ise şimdi sizlere 2015 tesettür mayo modası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında modadan haberdar olarak yılın trend mayo modellerinden birini alarak gideceğiniz tatil bölgesinde şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

mayovera-tesettur-esofman

Mayolar sürekli olarak denize girdiğimiz anlarda üzerimizde bulunacağından ıslak kalma süresi kısa olan, kolay kuruyan özel kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Aksi halde vücut sağlığınızı tehdit eden çeşitli mantar ve bakteriler sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Tatil planları yaparken valizinize mutlaka 2 adet tesettür mayo koyun. Mayonuzun geç kuruma ihtimaline karşı yedekteki ile değişim yaparak sağlığınızı korunabilirsiniz.

2015 Tesettür Mayo Modelleri Renkleri

mayovera-leopardesen-tesetturmayo

2015 tesettür mayo renkleri çok renkli, cıvıl cıvıl desenli. Yapacağınız tatil esnasında sizlere neşe verecek türden en güzel renklerin bir arada kullanıldığı tesettür mayo modelleri sizlerde tercih edebilirsiniz. Dilerseniz daha sade bir görüntü için tek renkli tesettür mayo modellerini de seçebilirsiniz.

2015 Tesettür Mayo Modelleri – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git