Tesettürya

2015 Tesettür Modasında Uyum Geri Geliyor

2015 Tesettür Modasında Uyum Geri Geliyor

Durmadan değişen modaya ayak uydurmak şart. Aksi halde rüküş ve olumsuz yönde dikkat çeken bir görüntüye maruz kalabilirsiniz. Güzel ve şık bir görünüme sahip olmayı her kadın ister. Yeryüzünde var olan tüm moda alanları gibi tesettür modası da hak ettiği payı almaktadır. 2015 tesettür modasında uyum geri dönüyor. Geçtiğimiz yıllarda zıt renklerin haki olduğu moda da artık uyumlu giyim tarzı yerini bırakıyor.

Baştan sona uyumun hâkim olduğu tesettür modasında tunik modelleri üzerine yine tunik rengine yakın veya içerisinde tunikle ilgili renklerin bulunduğu şal ya da eşarp modellerini kullanarak 2015 tesettür modasına ayak uydurabilirsiniz.

Tesettür giyimde tarzınızı belirlerken sizlerde uyumu yakalayabilmek için çantadan tutunda, ayakkabılarınıza kadar doğru renkleri kullanarak ortaya çok şık ve uyumlu bir görüntü çıkartabilirsiniz.

Yapacağınız kıyafet tercihleriniz her ne olursa olsun renk olarak bir birini tamamlayan aynı rengin farklı tonlarından oluşmasına özen gösterin ancak bu şekilde 2015 tesettür modasına ayak uydurabilirsiniz. Yani çantanız takılarınız, ayakkabılarınız, kıyafetlerini ve şal renginiz birbirini tamamlar türden olmalıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.