2015 Tesettür Takım Elbise Modelleri

2015 Tesettür Takım Elbise Modelleri
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.134 kez okundu.

Tesettürlü hanımların ofis ortamlarında çalışma alanlarında ve işlerinin gerekliliğinden dolayı takım elbiseleri kullanma zorunluluğu bulunmaktadır. Özellikle kamu kurumlarında görev alan hanımların en fazla tercih ettiği kıyafetler arasında bulunur takım elbise modelleri.

tesettur-takim-elbise-modelleri-2015-kombini

2015 tesettür takım elbise modelleri yine çok şık yine çok tarz. Tesettür giyime uygun modellerin boy gösterdiği ünlü modacıların kreasyonlarında kalem eteklerin yer aldığı yeni takım elbise modelleri hanımlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kiloş etek modellerinin üzerine tasarlanmış kısa ceketler takım elbise modellerini farklı bir görüntüye sürüklüyor. Hem şık, hem de modern olmak isteyen tesettürlü hanımlar için pantolon eşliğinde tasarlanmış takım elbise modelleri tesettür modasında yer alıyor.

armine-tesettur-takim-elbise

Pantolon üzerine oluşturulmuş dizlere kadar inen uzun ceket modelleri tesettür takım elbise modelleri içerisinde başı çekiyor.

Tesettür takım elbise modelleri renk olarak yine siyah, lacivert, bordo ve karışık renklerin hâkim olduğu kumaşlardan oluşuyor. Takımların içerisine gömlek veya tuniklerin kullanılması ile ortaya oldukça şık ve modern bir görüntü oluşturmak mümkün.

Takım elbise modellerini yine düğün cemiyetlerinde de rahatlıkla kullanarak ortama uygun asil bir şıklığı yakalamanız mümkün.

Tesettür Takım Elbise Modelleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git