2015 Tesettür Tunik Modelleri

2015 Tesettür Tunik Modelleri
27 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.162 kez okundu.

2015 Tesettür Tunik Modelleri nedir ne değildir hepsine bu yazımızda yer verdik. İçinde bulunduğumuz sezonda sizlere çok yakışacak ve üzerinizde hoş duracak spor tunik modelleri ile rahatça birçok ortama kolayca uyum sağlayabileceksiniz.

cansu-susam-pudra-dantel

2015 tunik modellerinde özellikle düz renkler üzerine çalışılmış dantel detayları ile öne çıkan tunikler, yine sezonun en ağır ve asil modelleri arasında bulunuyor. Özellikle yaka kısımlarında bulunan bu detaylar açık tonlardaki tunik kumaşlarının üzerine koyu tonlarda işlemelerle hareketlendirilmiştir.

veteks-zirh-detayli-sifon-garnili-tunik-yag-yesili

2015 yılının bir diğer farklı ve yeni tunik modeli ise 2 renkten oluşan şifon tuniklerdir Özellikle yaka kısımları taşlarla zenginleştirilmiş olan iki renkli tuniklerle birçok farklı kombine imza atmak kolay olacak gibi duruyor.

Genç bayanların en favori tercihleri arasında modern çizgilerden oluşan tunik modelleri bulunmaktadır. Birçok ortama girerken bu tunik modelleri günlük tunik modellerinden çok daha fazla oranda tercih edilmektedir.

Pantolonların üzerine kolayca kombinlenebilen ve kalçaları tamamen örten uzun tunik modelleri bel kısmında bulunan ince kemerler ile çok daha şık ve modern  bir havaya kavuşuyor. Elbiseyi de andıran bu modelleri dilenirse uyumlu renklerden oluşan şal ve tayt modelleri il çok şık bir kombine kavuşabiliyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git