2015 Trençkot Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

2015 Trençkot Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.952 kez okundu.

2015 yılında sokaklarda çok sık görüyoruz trençkotları. Özellikle güneşli havaların gelmesiyle hafif kıyafetlere yönelen tüm bayanlar trençkotları tercih etmektedir. Tesettür giyim tarzının da çok fazla tercih ettiği trençkot modelleri son dönemlerde pardösülerin yerine kullanılmaya başlandı. Modern ve spor bir tarza sahip olan tesettürlü bayanlar, 2015 trençkot modellerini tercih ediyor.

Düğmeli modellerin yer aldığı trençkot modelleri özellikle krem rengi üzerinde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bel kısmında bulunan kemer detayları 205 trençkot modellerine ayrı bir hava ve şıklık katıyor.

2015 ilkbahar yaz aylarında en fazla tercih edilen trençkot rengi kiremit kırmızısı olarak karşımıza çıkıyor.

Önü düğmeli modellerde omuzlardan direk dizlere kadar inen tasarımlar trençkot modelleri üzerinde ayrı bir asilliği sergiliyor.

Daha hafif ve kaliteli kumaşların yer aldığı trençkot modasında tesettürlü bayanlar şıklığını tamamlamak için bu modelleri yoğun olarak tercih ediyor.

Sizlerde yaz aylarında üzerinize alacak bir kıyafete ihtiyaç duyuyorsanız 2015 yılının trendi haline gelen trençkot modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2015 Tesettür Giyim Trençkot Modelleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git