Tesettürya

2015 Yaz Tesettür Giyim Modası

2015 Yaz Tesettür Giyim Modası

Ünlü modacıların tesettür giyim modasına el atması ile birlikte tesettür modasının hızlı bir tırmanış göstermesinin başlıca nedenlerinden biri de bayanlarımızın modaya meraklı olması. Moda gündemini Avrupa ülkelerinden daha hızlı bir şekilde takip edildiği ülkemizde bugün tesettür modası alanında birçok kurs, ve eğitimler düzenlenmekte.  Tesettürlü bayanlar bu yaz modası için seçilen tüm renkler siz tesettürlü bayanları çok memnun edeceğini söyleyebiliriz. Bu yaz diğer sezonlardan farklı olarak, renk ve tesettüre uygun modeller bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Bu yaz yaşadınız bayanlar 🙂  her yaş gurubuna hitap eden renkli tesettür giyim modelleri ile yazın coşkusunu içinizde hissedeceksiniz.

2015 yaz tesettür modasında öne çıkan renkler

2015 yaz tesettür modasında öne çıkan renklerin arasında mavinin en huzur veren tonlarından biri olan turkuaz rengi öne çıkıyor.  Sarı ve beyaz renkler ile bir arada kullandığınızda muhteşem bir uyum yakalayabileceğiniz Turkuaz rengini bu yaz gömleklerde çok göreceğiz. Gelelim bu yaz yine vitrinlerin vazgeçilmez renklerinden biri olan pas sarısına. Evet, ilk bakıldığında pas sarısını andıran ama pas sarısından daha çok, çöl kumunu andıran bu otantik rengi tüm tesettür giyim modellerine görmek mümkün.

İlk bakışta saks mavisini andıran bir renk daha elektrik mavisi Sizde bu rengi kahverengi deri parçalar ve deri kemerler ile kullanarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Yine 2015 yaz tesettür giyim modası için en revaçta olan renklerden biri olan altın sarısını bu yaz şifon tarzı kumaşların farklı şekilde kullanarak hazırlandığı abiye tesettür modellerinde sıklıkla göreceğiz. Bir kaç sezondur farklı tonlarını görmeye alıştığımız yeşil, bu yaz sezonunda neredeyse her modelde kullanılmış.  Yeşil rengi seven bayanlarımıza 2015 tesettür yaz modası için minicik bir önerimiz olacak; Şişe yeşili bu sezonun en dikkat çekici ürünler arasında çoktan yerini almış görünüyor. İster günlük hayatta ister abiye modası için bu rengi tercih edebilir, kahverengi, sarı, siyah,  gibi paçalar ile kombine edebilirsiniz.

2015 Yaz Tesettür Giyim Modası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.