2015 Yaz Tesettür Modası: Yüksek Bel Pantolonlu Kombinler

2015 Yaz Tesettür Modası: Yüksek Bel Pantolonlu Kombinler
23 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.692 kez okundu.

Biz tesettürlü bayanlar her yeni günle birlikte kendimize, uyandığımız gibi bugün ne giysem sorusunu sürekli sorarız kendimize. En büyük sorunlarımızdan biridir bu soruya yanıt verebilmek. Çeşitli kombinler yaparak her gün bambaşka bir görüntü kazanmak zor gelir bizlere. 2015 yaz modası yüksek bel pantolonlu kombinler bu sezon çok moda.

Özellikle salaş tunik modellerinin üzerine kullanabileceğiniz yüksek bel pantolon modelleri sizlere de çok yakışacak. Ayrıca günlük kombin yaparken sizlere biraz daha fazla seçim kolaylığı sağlayacak.

tesettur-kombinleri-2015-yaz-1

Yüksek bel pantolonlarda en fazla göze çarpan bel kısmının bir kuşağı andırması paça kısımlarının ise İspanyol pantolon şeklinde yere uzanmasıdır.

Yüksek bel pantolon modelleri birbirinden farklı modele ayrılmaktadır. Yüksek bel kot pantolonlar bunlardan sadece biridir. Bunun yanı sıra yüksek bel pantolon etekler tesettür giyim tarzına en uygun yüksek bel pantolon modelleridir.

Yine yüksek bel kumaş pantolon modelleri de çok fazla tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Sizlerde tarzınıza uygun yüksek bel pantolon modellerini tercih ederek 2015 yaz modasına ayak uydurmayı başararak ortaya çok şık bir görüntü çıkartabilirsiniz.

Seçiminiz her ne olursa olsun yüksek bel pantolon modelleri ile kombinlenebilecek en özel kıyafetler şifon gömlek modelleridir.

2015 Yaz Tesettür Modası: Yüksek Bel Pantolonlu Kombinler Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git