2016 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Stilleri

2016 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Stilleri
26 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.635 kez okundu.

Ekim ayı yaz aylarının sonunu ve kışın başlangıcını hatırlatır çoğu kişiye. Kimilerinin kendini ifade ettiği ve yakın bulduğu aylardan biri olan ekim, ılık rüzgârları ile yaprakları oradan oraya savurur. İç dünyamızda yapraklar gibi savrulurken seçtiğimiz kıyafetler de bu ayın özelliklerini taşımalıdır. Yazın son bulmasının hüznü ile muhteşem bir renk tonunun hâkim olduğu ekimde bu yıl pasteller çok moda.

2016 Sonbahar Kış tesettür giyim stillerini sizlere sunarken, Bizler sizlere bu ayın en göz alıcı kombinlerinden birkaçını sunarken sonbaharın bu güzel ayında kabuğunuzu değiştirmenizi sağlıyoruz.

kahverenkli-sonbahar-tesettur-kombini

 

 

Ekime Uygun Şehir Stili

 Bu sezon sonbahar da sizleri asimetrik kesimli triko kazak ve tunikler sizleri bekliyor. Harika tonları ile çok seveceğiniz ekime uygun şehirli stil ile sonbahar da ve kışta sizler şık bir görünüme ulaşın. Bu sezon gar dolabınıza eklediğiniz her kombine âşık olacak ve bu kombinelerin büyüsüne kapılacaksınız.

tesettur-kombin-onerileri-sonbahar-6

Ekimin En Klasik Hırka Kombini

Ekim ayı çoğu zaman gündüzü sıcak akşamı soğuk olan aylardandır. Bu nedenle öğle saatlerinde kısa kollar ile gezebilirken akşamüstü üşümeye başlar ve bir hırka ya da cekete ihtiyaç duyarız. 2016 sonbahar-kış sezonunda karşımıza çıkan etnik desenli hırkalar tam favoriniz olacak türden. Biraz salaş ve harika tonları ile ekimin en klasik hırka kombinine imza atın. Çok beğeneceğiniz bu hırkalar kış aylarında yerlerini etnik palto ve kabanlara bırakacak gibi…

tesettur-kombin-onerileri-sonbahar

Tesettürde Elegan(Elegance) Görünüm

Eleganlıkta her zaman üç renk kuralına uymak gerekir. Siz tesettürlü bayanlar bu sonbahar sizleri harika elegan kombinler bekliyor. Bordo, siyah ve platinin birleşiminden hoş bir kombin oluştururken araya başka renkleri asla eklemeyin. Tesettürde elegan görünüm, deri bordo ceket ve ayakkabılar ile birlikte platin tonlarında eşarp ya da şal kullanarak ve siyah bir elbise ya da etek ile bu kombini tamamlayarak sağlanabilir. Sizler daha birçok kombin seçeneği ile bu ekime bayılacaksınız.

tesettur-elegan-tasarimlari

Sezonun Hiti Kapitoneler

Bu sezon oldukça sık karşımıza çıkacak olan kapitoneler her parçaya uygulanmış. Eteklerde, çizmelerde ve mevsimlik ceketler ile montlarda karşımıza çıkan bu seçim sezonun en trend görüntüsüne ulaşmanızı sağlıyor. Sezonun her tonu ile çok şık görünmenizi sağlayan sezonun hiti kapitoneler yoğun ilgi görecek…

tesettur-giyim-kapitone-modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git