Tesettürya

2016 Tesettür Abiye Modasının Vazgeçilmez Renkleri

2016 Tesettür Abiye Modasının Vazgeçilmez Renkleri

Göz kamaştıran abiye kıyafetler, özel günlerin bilhassa düğünlerin vazgeçilmezidir. 2016 düğün sezonunun açılmasına az zaman kala, en şık tesettür abiye arayışı içinde olan bayanlar için,  2016 yılının trend renkleri ve tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilecekleri bir yazı ile karşınızdayız.

muslima-wear-kelebek-desenli

Abiye Şıklığını 2016 Moda Renkleri İle Tamamlayın!

Abiye kıyafetlerde göz alıcı renk kullanmayı sevenlerin yanı sıra sadelikten yana tercih yapıp siyah ya da pastel tonlardaki tesettür kıyafetler tercih edilmektedir. Ancak düğünlerde göz alıcı olmayı hak eden bayanlar için kırmızı rengi hem orta yaşlı bayanlara hem de genç tesettür abiye kombin önerisi arayanların ilgisini çekecek ideal renklerden biridir. Üst formu vücudu saran, etek kısmı oldukça kabarık bir model ile düğünün en gözde bayanlarından olmak mümkündür. Parlak altın renkli çanta ve aksesuarlar ile kombin edildiğinde, kırmızının çekiciliği ile dikkat çekerken, altın sarısı detaylar ile de parlayabilirsiniz.

siyah-tesettur-abiye-moda-renkleri

Beyazın Masumiyeti 2016 Moda Renkleri Arasında

Modası geçmeyen renklerden biri olan beyaz, her mevsim rahatlıkla tercih edilebilecek renkler arasındadır. Özellikle 2016 yazının öne çıkan renklerinden biri olması beklenirken, gelinliği andıran abiyelerde, ilgi çekmeyi seven bayanlara hitap ediyor. Beyaza yakın tonlardaki renklerle tamamlayarak, beyazın sade görünümü abiye şıklığına ulaştırılabilir.

beyaz-dantelli-gelincik-abiye

İlkbahar Çiçeklerinin Renkleri Vücudunuzu Sarsın

Yaz aylarında içe sığmayan enerjiyi dışarı en iyi yansıtan unsur kıyafetlerde tercih edilen renklerdir. Genellikle açık renkler yaz aylarında benimsenirken, çiçeklerdeki en güzel renklerin 2016 yaz aylarında doğadan kıyafetlere taşındığı görülüyor. Abiyelerde taşlı ve abartılı modellere karşı ilgisi olmayanlar, lavanta rengi başta olmak üzere, leylak ve pembe renklerine ağırlık verebilirler.

muslima-wear-breeze-abiye

Kabarık Eteklerden Balık Kesimlere Doğru Şık Seçimler

2016 yaz abiye tesettür modasında kabarık eteklerin yanı sıra, zarf görünümlü balık kesimli etekleri dikkat çekiyor. Özellikle tesettürlü genç hanımların yaşına daha çok hitap eden bu modeller ile davetlerin zarif ve şık misafiri olmak kaçınılmazdır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.