Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri
26 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 2.356 kez okundu.

Son yıllarda tesettürlü genç kızlarında düğünlerinde hayal ettikleri şıklığa ulaşmalarını sağlayan gelinlik markaları, her beğeniye ve tarza uygun çeşitleri ile gelin adaylarının gönlünü kazanmaktadır. Yeni gelinlik sezonunu açan ve düğün sezonunun yavaş yavaş hareketlenmeye başladığı şu sıralarda, tesettür gelinlik modeli arayışı içinde olan pek çok genç kız vardır.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelinlik içinde boncuk ve taş işlemeleri ile parlamalarını sağlayan modelleri gösterişli bir tesettürlü gelin olmayı en iyi şekilde sağlayacak modellerdir. Artık becerikli gelinlik tasarımcılarının pek çok gelinlik tarzını tesettüre uyarlamaları le ortaya oldukça farklı modeller çıkmakta ve tesettürlü genç kızlar içinde alternatif sayısı artmaktadır. Gelinlik renginde beyaz ve kırık beyaz gibi renk seçenekleri gelinlik sezonunun da vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alıyor.  Bu noktada kendine ve fiziğine güvenen kapalı gelin adayları kırık beyaz tonlarındaki gelinlikleri değerlendirebilir.

Gelinlik Sezonunda Uzun Duvak Modası Geçerliliğini Sürdürüyor

2016 Gelinlik Sezonunda Uzun Duvak Modası Geçerliliğini Sürdürüyor

Gelinlik Sezonunda Uzun Duvak Modası Geçerliliğini Sürdürüyor

Duvak boyunun uzun tutulması gelinliklerin daha gösterişli görünmesini sağlarken, tesettürlü gelin adayları da bu modaya ayak uydurmak adına tercihlerini genellikle uzun duvaktan yana yapıyorlar. Şık bir türban gelin başı üzerinde kaliteli tüllerden uzanana duvak, düğün boyunca tüm gözlerin gelinin üzerinde olmasını sağlayacaktır. Tesettür gelinlik modellerinde sıkça tercih edilen dantel kumaşlarla uyum sağlayan dantel uçlu duvaklarda, uyumlu ve zarif bir şıklık arayan gelin adaylarına hitap etmektedir.

Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri

2016 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri

Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri

Her gelinlik sezonunda mutlaka en şık modellerle birçok gelin adayını etkisi altına alan prenses gelinlik modelleri, kabarık ve gösterişli etekleri ile kapalı bayanlarında ilgi odağında yer alıyor. Vücut tipi ne şekil olursa olsun içinde tüm kusurların gizlendiği bir model olarak, şıklığına önem veren her gelin adayı için prenses gelinlik modelleri vazgeçilmezdir. Yeni sezonda da fazlasıyla rastlanacak olan bu modeller, en yeni ve tarz modelleri ile tesettürlü gelin adaylarının kendilerinin prenses gibi hissetmelerini mümkün hale getirecektir. Gelin olmanın en güzel yanlarından biri olan gelinlik seçimi, birbirinden şık ve zarif prenses gelinlik modelleri ile daha ihtişamlı hale gelmektedir.

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

2016 A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

Şekil bakımından en ideal model olan A kesim gelinlik modelleri, bayanların fazlalıklarının kapanmasında oldukça etkilidir. Etek kesiminin belin bitim noktasından başlamasından dolayı basen ve göbek kısmındaki fazlalıklar en iyi şekilde kamufle olacak ve gelin adayları en özel günlerinde kendilerini kusursuz hissedeceklerdir.

Gelinlik modellerine en çok yakışan ve zarif duran dantel kumaşlar, yeni sezonda A kesim gelinliklerinde vazgeçilmezi. Diğer yandan gelinlik tarzının sade olmasından yana olan gelin adaylarının değerlendirmesi gereken şık bir o kadar da zarif modeller arasındadır. Tesettür gelinlik modeli yelpazesinin her geçen gün daha da zenginleşmesi ile birlikte, gelin başları da aynı doğrultu da farklılık kazanıyor. Tamamı taş işlemeli olan gösterişli aksesuarla daha şık görünmek gelinlik türban modelleri ile oldukça mümkündür. Gelin türbanını gösterişli bir model yaptıracak olanların uyumlu bir gelin olma açısından gelinliğin birçok detayında da taş işlemelerinin bulunması tavsiye ediliyor.

2016 gelinlik türban modelleri

Geçtiğimiz yıl tesettürlü gelinlik modellerinde tercih edilen pelerinli gelinlik modelleri pek çok gelinlik koleksiyonunda yer alan modeller arasında yer alıyor. Oldukça şık ve gösterişli düğün mekânlarında yapılacak düğünler için bu modeller unutulmaz bir düğünün gelini olmayı sağlayacaktır. Bu sezon tesettürlü gelinlik modası sade modelleri kapsadığı kadar, oldukça abartılı detayların yer aldığı modelleri de gelin adaylarının beğenisine sunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git