2016 Tesettür Hamile Giyim ve Kıyafetleri

2016 Tesettür Hamile Giyim ve Kıyafetleri
17 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.496 kez okundu.

Tesettürlü Bayanlar İçin 2016 Hamile Kıyafetleri

Gebelik sürecinde rahat hareket edebilmek ve bebeğin gelişimini olumsuz etkilememek adına rahat ve kullanışlı kıyafet tercihi önemlidir. Tek parça elbiseler ve farklı kombinlerle cici hamile bayan kombinleri 2016 yılının öne çıkan hamile kıyafet modasını içeriyor. Hamile giyim sektörünün öncü markaları hamile kıyafetlerinde rahatlığı ön planda tutarken, her yaş ve stile uygun hamile kıyafetler hamilelik döneminin daha keyifli geçmesini sağlıyor. Tesettürlü bayanlar bu markaların hamile kıyafetlerini tesettür kombinlerinde uygularken, hamile kıyafeti tasarlayan tesettür giyim markaları da, muhafazakâr hamile bayanların hamilelik şıklıklarına ortak oluyor.

tesettur-hamile-giyim-kiyafetleri-tunik-pantone

Tesettür Hamile Giyim Önerileri

İlerleyen hamilelik ayları ile birlikte alınan kilo ve çıkan göbek hat kıyafetleri zorunlu hale getiriyor. Sefamerve 2016 hamile kıyafetleri bu noktada gerekli rahatlığı ve şıklığı sağlayacak özelliklere sahip olan öneriler arasındadır. Yumuşak kumaş ve bol kesim hamile kıyafetleri sayesinde dokuz aylık süreç oldukça rahat geçecektir. Rahatlığına düşkün anne adaylarının bu hamile kıyafetlere göz atmaları yararlarına olacaktır. Sefamerve hamile pantolonları ve tunikleri günlük kullanım için hamilelerin tercih edebilecekleri modeller arasında yer almaktadır.

sefamerve-hamile-elbise

Hamile iken de şıklığı elden bırakmak istemeyen bayanlar 2016 sonbahar kış hamile koleksiyonlarını dikkatle takip etmeliler. Hem rahat hem de şık tasarımların yer aldığı koleksiyonlarda modern ve klasik kesimler dikkat çekmekle birlikte, sadece hamilelerin rahatlığına yönelik tesettür kıyafetlerin tasarlandığı görülmektedir.

tesettur-hamile-giyim-kiyafetleri

Tesettür hamile tunik modelleri de kapalı bayanların gündelik yaşamda ve özel günlerde tercih edebilecekleri öneriler arasındadır. Hamilelik döneminde alınan fazla kiloların gizlenmesini de sağlayan tesettür tunikler, hamile bayanların rahat etmelerini sağlayan en önemli kıyafetlerdir. Sıradan bol kıyafetlerle hamilelik şıklığını göz ardı etmek yerine, birbirinden şık hamile tunik modelleri ile her zaman şık olunabileceği herkese gösterilmelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git