2016 Tesettür Mayo Önerileri

2016 Tesettür Mayo Önerileri
1 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.472 kez okundu.

Bu sene yaz önerileri için biraz geç kalmış olsak da, 2016 yaz sezonu mayo önerilerini şimdiden araştırdık.

Tesettür giyimin gereği olan ve özellikle yaz tatillerinde sıkça tercih ettiğimiz haşemalar, bildiğimiz klasik çizgilerinden bu sezon kurtuluyor.

Sabit renkler, klasik kesimler ve baştan ayağa kapalı olan modeller yavaş yavaş tarihe karışıyor.

Renk seçeneği olarak müthiş derecede renk kartelası bize sunulmuş. Aradığınız, giymek istediğiniz ve değişik bulabileceğiniz birçok renk tonu bu sezon oldukça moda. Fosforlu renkler de bu listede yerini almış. Bu sezon, diğer sezonlardan farklı olan bir nokta daha var; çift renk mayolar. Alt ve üst kısmı ayrı renklerde olabileceği gibi, sadece üst parçada da iki renk kullanılmış tasarımlar mevcut.

Yine tek rengin dışına çıkmak adına, şeritli modeller de gözümüze çarpıyor. Renkli kısımların üzerinde şerit olarak farklı desenler kullanılmış. Özellikle yaka ve kollarda, bu şeritlere rastlamak mümkün.

Gözümüze çarpan bir diğer değişiklik ise, boy konusunda. Artık ayak bileklerine kadar üretilen ve sunulan tasarımlar yerine kapri boyunda mayolar üretiliyor. Bu da hareket olanağınızı arttırıyor. Ayrıca kumaş türü olarak ta, bronzlaşmanıza engel olmayacak, çeşitli nano teknolojilerle işlenmiş kumaşlar tercih ediliyor. Hem nefes alan, hem de zararlı güneş ışınlarını almayan kumaşlardan üretilen mayolar bulmak mümkün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git