2019 Sonbaharının En Sevilen Ton Sür Ton Kombinleri

2019 Sonbaharının En Sevilen Ton Sür Ton Kombinleri
21 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Ton sür ton trendi, sonbaharın doğasında var! Yeşilden sarıya kahveden kızıla çalan ormanlar, stillere ilham kaynağı oluyor. Baştan aşağı aynı rengin farklı tonlarını bir arada kullanmak demek olan ton sür tonu yakalamak için hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Bir mağazaya girdiğinizde bile sizi kendine çekecek bu benzer renklerin birlikteliği hiç olmadığı kadar moda. Minimal görünümlerin bir kere daha yıldızlaştığı yeni sezonda, en sevilen ton sür ton kombinleri keşfetmek için ilk ipuçları bizden.

Yeşilin Renk Değişimi

İlkbaharın tazelenen yeşil yaprakları sonbaharda sararıp soluyor. Bu haliyle harika bir ton sür ton geçişi sunan yeşillerin kombinlere huzur kattığı bir gerçek. Sezonda mavi ile yeşil arasında kalan ‘Bluestone’, zümrüt yeşili diyebileceğiniz koyu bir ton ve avokado yeşili gibi pek çok seçenek var.

Bozkırın Tozlu Görünümleri

Belki Kapadokya‘dan belki de uçsuz bucaksız bir çölden… Tozlu toprak görünümlerinin hükmettiği kombinlerle ton sür ton stile bürünmek çok zevkli olacak. Hele ki sezonda kovboy stilleri öne çıkmışken bu renk eşleşmeleri çok işinize yarayacak. Soluk yeşiller, taş rengi, bej ve kahve tonları bir arada iyi görünüm verecek.

Karamel ve Badem Şekeri

2019 sonbaharında en sıcak ve en popüler renk eşleşmesi nedir derseniz, kesinlikle budur. Kahvenin en şekerli tonlarının bir araya geldiği tesettür kombinler sizi hem mevsime hazırlayacak hem de iyi görünüm sunacak. Krem, karamel, badem, kahve gibi açıktan koyuya olan tüm renkleri ayrı ayrı parçalarla tek kombinde toplamadan kışı bitirmeyin.

Turuncunun Yeniden Doğuşu

Uçsuz bucaksız ormanların turuncuya dönen doğasından ilham alan tasarımcılar, kombinlere bohem bir hava katmakta kararlı. Kızıl turuncuların ‘taba’ya döndüğü parçaları tek kombinde kullanmak da iklimi biraz olsun ısıtıyor. Turuncu bir hırkanın taba rengi bot ve çantalarla eşleşmesine yardımcı olan da krem ve kahve tonları oluyor.

Rose Gold Trendi

Pudra renginin ışıltılı görünümleri 2019 sonbaharına canlılık getiriyor. Vanilya, krem gibi tonlara çok yakın olan bu altın ışıltılı pembe rengi, kombinleri elegan bir havaya sokuyor. Sezonun modası saten eteklerde kendini bulan ‘rose gold’, bir iki ton açık kazaklarla iyi bir eşleşme yakalıyor.

Leena-Snoubar-Çiçekli-Elbise-Kombini

Mikro Çiçeklerle Eforsuz Ton Sür Ton

Yeni sezonda mikro çiçekli şifon elbiseler, hiç olmadığı kadar trend. Krem zemin üzerinde hareketlenen kahve, turuncu, pembe çiçekler bohem bir hava sunarken eşleştiği parçalarla ton sür ton stilini yakalıyor. Desenler üzerindeki her bir rengi ayrı parçalarda kullanırsanız, eforsuz şekilde bu akıma dahil oldunuz demektir.

Kaynak: Yesiltopuklar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git