2019 Trençkot Modelleri İle Hafif Bir Yaz

2019 Trençkot Modelleri İle Hafif Bir Yaz
21 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 100 kez okundu.

2019 tesettür kombinleri arasında öne çıkan parça olan trençkotlar, modası geçmeden farklı formlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yenilenen kumaşları sayesinde uzun zamandır yaz mevsiminde de kullanabiliyoruz. Yaz mevsiminde nefes alan kumaşa sahip trençkotların tam bir kurtarıcı olduğunu düşünüyoruz.

Trençkot Hikayesi İle Tam Bir Savaşçı

Trençkot giydiğimizde kendimizi güvende ve şık hissederiz. Verdiği bu his, trençkotun geçmişine dayanıyor diye düşünmek yanlış olmaz. 16. Yüzyılda siperlere “Trench” deniyormuş. İngiliz askerlerin siperlerde kullandığı paltolara bu yüzden trençkot adı verilmiş.

Trençkot Hikayesi İle Tam Bir Savaşçı

Moda dünyasının dikkatini çekmeye başlasa da asıl popülerliğini Audrey Hepburn sayesinde yakalıyor. Aslında günümüzde kullandığımız trençkot formu da ona ait. Breakfast At Tiffany’s filmini izleyenler, trençkota kazandırdığı o zarif ama savaşçı ruhu fark edecektir. Erkeksi tavrından çıkıp sevdiğimiz feminen çizgilere kavuştuğunu yıllar içinde gözlemleyebiliriz.

Şal Oyunları

Ayna karşısında ne giyeceğimizi düşünmekten ziyade, neyi ne ile giyeceğimizi düşünüyoruz aslında. Farklı ve parlak fikirlerden ilham alıp, küçük şal oyunlarına başvurabiliriz.

Trençkot Hikayesi İle Tam Bir Savaşçı

Şalınızın bir ucunu trençkotun kemerinin altına geçirebilirsiniz. Veya eşarp takıp şalı trençkotun yakasına atabilir, tam tersini de yaparak farklı görünümler sağlayabilirsiniz.

Bej Rengi Trençkot

Bej rengi uzun yıllardır toprak tonlarının en sakini olarak yerini baş köşede alıyor. Hemen her rengin yanında sakin tavrı ve uyumu ile sevenlerini mutlu etmeyi biliyor.

Bej Rengi Trençkot

Bej rengi trençkotunuzu aynı renk pantolonla tamamlarken, yeni sezonun diğer gözdesi desenli gömlekler ile kombininizi canlandırabilirsiniz.

Galeri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git