Tesettürya

İçinizi Gıdıklayan Soğuk Havalarda 4 Farklı Kombin 💃 😍 ❤️

İçinizi Gıdıklayan Soğuk Havalarda 4 Farklı Kombin 💃 😍 ❤️

Soğuk Sonbahar günleri iyiden iyiye kalıcı olmaya başlarken, kapıda olan kışa karşı hazırlıklı olmak için en şık ve kullanışlı kışlık kıyafetlerin tam zamanıdır. Sonbahar modasına uygun giyinmek ve içinizi ısıtırken dışardan eksiksiz bir şıklıkta görünmek için birbirinden şık ve elegan 4 kombin önerimiz sizleri bekliyor.

 

Sonbahar Renkleri İle Uyumu Yakalayın

Sarı ve yeşilin haki tonu, sonbahar renklerini içinizde en güzel şekilde hissedebileceğiniz renkler arasında yer alıyor. Sarı ve haki yeşilin uyumunu Sonbaharda daha içten hissedebilmek için kombinlerinizde bu renklere sıkça yer vermelisiniz. Bu kombinde üzerinizde yeşilin hakim olduğu bir anahtar parçaya yer vermeniz, dengeli bir şıklık elde etmenizi sağlayacaktır.

spor-tesettur-ekose-kombin

Etek ve gömlek kombinlerinin en şık halini soğuk havalarda da hissedebilmek için aksesuar kullanımında dilediğinizce özgür hareket edebilirsiniz. Dilerseniz dış giyim parçası olarak şık bir yağmurluk tercih etmek, hem mevsim artlarına ayak uydurmayı hem de farklı olmayı mümkün kılacaktır.

 

Sonbahar Trendi Pelerinler Vazgeçilmeziniz Olsun

Kışın yağmurlu ve ıslak caddelerinde etek ya da pantolon yerine, etek pantolon bir arada olan tasarımları tercih etmek daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Kullanışlı bir parça olmasına karşın biraz riskli gruba giren etek pantolon modelleri basenin olduğundan büyük görünmesine neden olabilir. Bunun için üzerine giyilecek kıyafetin fazlalıkları kapatıcı özellikte olmasına dikkat etmek gerekir.

desenli-bordo-etek-kombini

Kalın kumaşı ile fazlasıyla sizi ısıtacak gri pantolon etek modeline en ideal uyumu gri bir pelerinle yakalamanız mümkündür. Pantolon etek üzerine pelerin yerine farklı bir triko giymeyi tercih ederseniz, mutlaka kombininizi eksik bırakmamak adına sezonun en şık ve trend kaşkollarından yardım alabilirsiniz.

 

Soğuk Havalara Karşı Koruyucu Kalkan Niteliğindeki Kahve Kombinler

Kahverenginin en soft ve zarif renklerinden olan sütlü kahveyi Sonbahar kombinlerinizde yer vermeniz, büyük ölçüde içinizi gıdıklayan kombinlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Triko seçiminde sütlü kahve tonlarını, pantolon seçiminde ise krem ve bej renklerini kullanmanız ideal bir Sonbahar şıklığını elde ettirecektir.

Soğuk Havalara Karşı Koruyucu Kalkan Niteliğindeki Kahve Kombinler

Kahve ve krem renklerinin solukluğundan uzaklaşmak için mor rengi ile bu kombininizi rahatlıkla canlandırabilirsiniz. Pek çok renge uyum sağlayabilen kahve ve krem renkleri ile yeşil ya da turuncu gibi renkleri de kullanabilirsiniz. Elbette dış giyimde yine sütlü kahve tonlarında bir trençkot kusursuz bir kombine imza atmanıza neden olacaktır.

 

Ekosenin Zarafeti Kışınızı Yaza Çevirsin

Sonbahar kombinlerinde mutlaka ekoseye yer vermeniz kaçınılmaz zarafeti yakalamanız için kilit parçalardan biri niteliğindedir. Etek ya da trikoda ekose zenginliği ile gösterişli ve dinamik bir kombin en soğuk günlerde koruyucu kalkanınız olacaktır.

sonbahara-uygun-tesettur-giyim-kombin-onerileri-Ekosenin Zarafeti Kışınızı Yaza Çevirsin

Zengin desenleri ile ekosenin zarafetini gölgelememek adına, ekose dışındaki parçaların tek renk ve sade olmasına özen göstermekte fayda olacaktır. Klasik ekose renkleri yerine fuşya ya da pembe tonlarında ki ekose desenli kıyafetler, kombinlerinizi tek başına renklendirmeye yetecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.