7 İklim Tesettür Giyim ile İklimlerde En Şık Siz Olun!

7 İklim Tesettür Giyim ile İklimlerde En Şık Siz Olun!
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.606 kez okundu.

7 İklim tesettür markası yapmış olduğu tasarımlarla özellikle genç tesettürü oluşturan hanımlarımız tarafından tam not almaktadır. Üretim alanı kışlık kaban, kap ve pardesü olan 7 Iklim 2015 ilkbahar yaz sezonu için iklimlere ayak uyduracak türden sizleri çok daha şık bir hale getirecek tasarımları hazırladı.

Çok modern çizgilerin yer aldığı koleksiyonda özellikle ilkbahar mevsimi için hazırlanmış kap modelleri çok fazla tercih ediliyor.

Pardesü ve kap ihtiyaçlarınız için asimetrik kesimlerin yer aldığı iklim tesettür sizleri zengin seçim alternatifleri sunmaktadır.

Farklı tarzların bir arada sunulduğu koleksiyonda kısa ve uzun pardesülerin yanı sıra tarzınız yansıtacak türden klasik ve spor modeller öne çıkıyor. Pardesü denildiğinde aklınıza basit olduğu gibi yere uzanan modeller gelmesin. 7 İklim pardesü modelleri ince detaylardan oluşan. 2015 favori renklerinin yer aldığı göz alıcı modellerin ihtişamını sizler için hazırlamış 2015 yılında pardesü modelleri göz kamaştıracak türden.

Beli ipli, etekleri asimetrik kesimli, metallerle zenginleştirilmiş çıt çıtlı ve fermuarlı şekliyle çok şık ve göz kamaştırıcı bir duruşu sergilemenize imkân sunuyor.

7 İklim Tesettür Giyim Koleksiyonu

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git