Abiyelerdeki Kuğu Zarafetinin Siluetiniz Olsun :)

Abiyelerdeki Kuğu Zarafetinin Siluetiniz Olsun :)
29 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.564 kez okundu.

Zarafet kavramına eşlik eden kuğu görünümü veren abiye elbiseler, geçmiş ve yeni sezon davetlerine hazırlıklı olmanızı sağlayacak zarifliğe sahiptir. Gösterişin hakim olduğu elbiseler içinde şık olmak mümkün olsa da, zarafetin bu elbiseler içinde geri planda kaldığını söylemek mümkündür. Bu sebeple yılın trendlerine ayak uydurmayı ihmal etmiyorsanız, 2016 düğün ve davetlerinin vazgeçilmez teması kuğu zarafetini baştan aşağıya üzerinizde hissetmeniz üzerine kuruludur.

hilal-bas-somon-happy-organze-tesettur-abiye-elbise

Özel davet ve düğünlere hazırlanırken, elde edeceğiniz siluetin kuğu zarafetinde olması için, giyim modasının zarafeti ile olarak bilinen dantel, organze ve tüller mutlaka vazgeçilmezleriniz arasında yer almalıdır.

 

Sizi Yansıtan Renkleri Tercih Edin

ozel-gunler-icin-en-sik-abiye-modelleri

 

Vücudunuzu saran şık bir abiye ile şık olmanız elbette kaçınılmazdır. Ancak şıklığın en önemli unsurlarından biri olan renk konusunda sizi yansıtan renkleri tercih etmeniz, elbisenin bedeniniz ile uyumlu bir duruşa sahip olmasını sağlayacaktır. Lacivert, pudra rengi ve ekru gibi renkler yeni sezon abiyelerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

 

En Şık Aksesuarlar İle Detaylar Arasında Parlayın

Abiye kıyafet kombinlerinin vazgeçilmezi olan şık bir kolye, gösterişli bir yüzük ve parlak gibi bir çantanın da ötesinde, yeni sezon tesettür abiyeler detay şıklığının bir adım ötesine geçmenizi sağlayacak özelliklere sahip. Tesettür abiye elbiselerde kuğu zarafetini elde etmenizi sağlayacak pek çok detay, gözlerin sizin üzerinizde toplanmasını sağlayacaktır.

beyaz-2016-setrms-tesettur-abiye-modelleri

2016 tesettür abiye modellerinde öncelik verilmiş olan pek çok kol detayı, tül ve işlemelerle kendinizi kuğu zarafetinin ortasında bulmanızı sağlayacak şıklıktadır.

avenna-ilkbahar-yaz-abiye-modelleri-2016-1

Giyimde detay denince vazgeçilmez olan ayakkabı ve çanta seçimi de oldukça önemlidir. Giyeceğiniz kuğu zarafetindeki elbise için stiletto tarzı ayakkabı ve küçük portföy çanta seçimi yerinde olacaktır.

 

Kuğu Zarafetini Yansıtan Tesettür Abiye Önerileri

Abiye elbiselerde kuğu zarafeti denince tesettürlü bayanları ortak fikirde buluşturan pek çok başarılı abiye elbise bulunuyor. Tesettürlü bayanların düğün ve davetlerde tercih edebileceği nitelikteki abiyelerin gösterişten uzak ve zarif özellikte olan modelleri, dantel ve işlemelerle zenginleştirilmiş olan modelleri kapsıyor.

kayra-pul-islemeli-abiyebebek-pembesi

Genç kapalı bayanları cezbeden ve son derece zarif görünen tül etek detaylı abiye elbiseler özel günlerde zarafetin gözler önüne serilmesine neden olmaktadır.

mavi-mahperi-abiye

Tamamı dantel kumaştan tasarlanmış şık tesettür abiye elbise içinde kendinizi zarafetin efendisi gibi hissetmeniz ise kaçınılmazdır. Fazlaca önemsediğiniz düğün ve davetleri riske atmayıp tercihinizi kuğu zarafetini en iyi yansıtan elbiselerden yana yapmanız, gün sonunda zarafetinizden emin olduğunuz bir günü keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git