Tesettürya

Aker 2015-2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Aker 2015-2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Tesettür modasının en önemli merkezlerinden sayılan Aker, 2016 sonbahar kış koleksiyonunda yine kalitesinden taviz vermeden tasarımlarını hazırlamıştır. Aker denince akla birbirinden şık eşarp modelleri gelse de, en şık tesettür giyim parçaları yeni sezon koleksiyon içinde yer almaktadır. Kullanışlı ve kaliteli çanta modelleri ile dikkat çekerken, eşarp modellerindeki canlılık ve geleneksel uyum, tesettürlü bayanların şıklıklarına ortak olacak nitelikleri taşıyor.

aker-2016-esarp-modelleri

 

Çalışan tesettürlü bayanlara birçok kombin alternatifi oluşturacak olan Aker 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu renkleri arasında, bordo ve ekru öne çıkan renkler arasındadır. Mevsim renklerini içinde barındıran birçok Aker tesettür giyim tasarımı ofis şıklığını kaçınılmaz hale getirecektir.

aker-2015-2016-sonbahar-kis-koleksiyonu-1

 

Uzun tunikler, yüksek bel pantolon modelleri ve mevsimlik trençkotlar, koleksiyonun vazgeçilmezleri arasındadır. Renk çeşitliliği bakımından zengin bir koleksiyon olma özelliği, Aker markasını her yaştan tesettürlü bayanın tercih edebileceği bir marka haline getirmektedir.

2016 Aker Eşarp Modelleri

aker-sirti-dugmeli-ekru-bluz-2016

Modası uzun yıllar geçmeden kullanılabilen eşarpların markası olan Aker, 2016 yılı için de oldukça canlı renklerden oluşan bir koleksiyon ile takipçilerinin karşısına çıkmıştır. Modern tasarımlara geleneksel dokunuşlar, her tesettür kombini için uyumlu bir eşarp modeli bulma kolaylığı sağlıyor.

aker-2016-kis-koleksiyonu2

 

Eşsiz eşarp tasarımları markanın bütün izlerini taşıyan kaliteye ve zarafete sahiptir. Bir eşarp modelinde birden çok rengin uyumu keyifli bir şıklık yaşatırken, sade motiflere sahip eşarp modelleri de gösterişli tesettür kıyafetlerde uyumlu bir kombin yapma imkânı sağlıyor.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.