Aker eşarp 2015 İlkbahar Yaz modelleri

Aker eşarp 2015 İlkbahar Yaz modelleri
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.992 kez okundu.

Aker 2015 İlkbahar Yaz eşarp modelleri, 2015 yılının girmesiyle birlikte İlkbahar ve yaz sezonu için yakından takip ettiğiniz Aker eşarp modelleri çoktan görücüye çıktı. Çok özel desenlerin çalışıldığı 2015 eşarp modellerinde birbirinden farklı desenler sizleri her ortamda şıklığa taşıyacak türden. Günlük yada katılacağınız özel ortamlar için farklı çalışmaların yer aldığı eşarp modellerinde özellikle küf yeşili ve bordo renklerin 2015 yılında trend haline geldiği göze çarpıyor. Ortası çiçek desenlerinden oluşan büyük ebatlara sahip eşarp modellerinde kenarlarından tığ ile geçirilmiş olan özel püsküller 2015 yılında Aker eşarplarına ayrı bir anlam katıyor.

Aker eşarp modellerinde 2015 yılı için ölçülerini genişleterek tesettürlü hanımları farklı bir görüntüye sokmak istemiş. Sizlere çok yakışacak ve 2015 yılının favori renklerinden oluşan eşarpları sizlerde tercih edebilirsiniz.

Farklı ve şık bir görüntü için sizlerde Aker eşarp’ın 2015 yılı için özel olarak görücüye çıkardığı eşarp modellerine göz atarak birbirinden güzel desenlere sahip olan eşarpları kullanarak girdiğiniz her ortamda fark yaratabilirsiniz.

 

Aker eşarp 2015 İlkbahar Yaz modelleri – FORO GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git