Allday Tesettür Giyim İle TümGün Zarif Kalın

Allday Tesettür Giyim İle TümGün Zarif Kalın
18 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.767 kez okundu.

Tesettür giyim tarzına büyük ölçüde rahatlık unsurunu getiren markalardan AllDay, günlük kapalı giyimde ve özel günlerde şıklığı ve zarafeti uzun süre bayanların üstlerinde taşımalarına olanak sağlıyor.

Allday Tesettür Giyim İle Tüm Gün Zarif Kalın

Modern ve kullanışlı tasarımlara sahip pek çok AllDay tunik, elbise, gömlek ve hırka gibi ürünler her yaştaki bayanın şıklığına ortak olacak niteliktedir. Özellikle genç tesettür giyim tarzına yoğunlaşmış olan AllDay markası, tasarımlarındaki özgüven ve zarifliği ile dikkat çekiyor.

Allday Tasarımları İle Naif Şıklığı Yakalayın

allday-triko-hirka-tas-kombin

Genel olarak genç yaştaki tesettürlü bayanların giyim kriterlerine hitap eden Allday markası, özellikle tunik modellerinde rahat hareket edebilme imkânı ile pek çok genç bayanın tercih ettiği ürünler olmaktadır. Tesettür gömlek tunikler, triko ve penye tunik modelleri, 2016 yılının en trend renklerinden oluşan tasarımlar, tercih eden bayanların her daim şık olmalarını sağlamaktadır.

allday-belmando-tunik-kombin

Tasarımlarında genellikle yılın moda renklerini kıyafetlerde en ideal şekilde kullanmış olan AllDay, aynı zamanda pastel tonlarındaki pek çok kıyafet seçeneği ile de tesettürlü bayanların naif bir şıklıkta olmalarını sağlamaktadır. Üstelik kumaşlarının doğal olması, hem şık hem de sağlıklı kalmayı mümkün kılıyor. Yılın tüm moda renklerini bulabileceğiniz Allday koleksiyonu tesettür giyime yönelik zengin çeşitliliği ile göz dolduruyor.

allday-triko-panco-tas-kombin

Çalışan kapalı bayanlar için rahatlığın sembolü olacak özelikteki rahat tunik ve gömlekler ya da günlük yaşamında tek parça elbiselerden hoşlanan bayanlar içinde doğal kumaşlardan üretilmiş birbirinden şık AllDay elbise modelleri sizleri bekliyor. Muhafazakâr giyime son derece uygun tasarımları, bu noktada kıyafet seçerken hassas olan birçok tesettürlü bayanında gönlünü kazanacaktır.

Allday Tesettür Giyim Kombin Önerileri

allday-kirmizi-tunik-bol-paca-denim-pantolon-kombin

Birçok kez belirttiğimiz gibi, AllDay tesettür giyim denince aklımıza ilk olarak rahat giyimin gelmesi kaçınılmaz olmuştur. Bu doğrultuda seçilen Allday marka kıyafetlerin kombinleme aşamasında pek çok kıyafetle uyumlu özellikte olması, bu markadan giyinen kapalı bayanların kısa sürede hazırlanıp evden çıkmalarına imkân verecektir diyebiliriz. Birbirinden şık AllDay tunik modellerinin spor ve günlük giyime ayak uydurur nitelikte olması, tesettürlü olup kot pantolondan vazgeçmem diyen birçok bayanın rahatlıkla kot pantolon giyip, üzerine şık bir tunikle rahat bir kombin elde etmesi mümkün hale getirmektedir.

allday-belmando-uzun-tunik-kombin

Zarif ve şık giyinmeyi yaşam felsefesi haline getirmiş kapalı bayanların ilgi odağında olmayı büyük ölçüde başarmış olan AllDay markası, pek çok takipçi genç kapalı bayan sayesinde Allday ürünlerini sıklıkla göreceğimiz kış ayları bizi beklemektedir. En çok beğenilen tesettür tunik modellerinde, tesettüre uygunluk açısından uzunluk, markanın dikkat ettiği hassas noktalar arasındadır. Bu sebeple tunik alırken sürekli kısa boya sahip tesettür tuniklerden sıkılmış olanlar için ideal ölçülerdeki tunik modellerini bu markada rahatlıkla bulmak mümkündür.

Allday 2016 Koleksiyonunun En Moda Renkleri İle Farkınızı Ortaya Koyun

allday-nefti-yesili-penye-tunik-kombin

Tasarımlarında tesettürlü hanımların rahatlığı ve şıklığı için birçok unsuru tek bir tasarımda buluşturabilme yeteneği ile ön planda olan Allday markası, özellikle en şık kıyafetlerde seçtiği renklerle daha da ilgi çekici olmayı başarmaktadır. Mavi ve yeşilin en şık tonlarını kapalı bayanların üzerinde zarif duran tunik ve elbiselerde buluşturmuş olan AllDay, aynı zamanda tam zamanı olan tesettür triko modelleri ile de göz doldurmaktadır.

allday-tunik-kuf-yesili-denim-kot-bol-paca-pantolon-kombin

Zayıf tesettürlü bayanların Allday tesettür giyim koleksiyonu içinde kendilerine yakışanı bulabilecekleri gibi, büyük beden kapalı bayanlar içinde en şık büyük beden tesettür kıyafetleri AllDay tasarımları içerisinde mevcuttur. 20 yılı aşkın süredir tesettür giyim sektörüne hizmet veren Allday tesettür giyim, ürünleri ile hitap ettiği müşterilerinin artık istek ve beklentilerini büyük ölçüde kavramış nitelikte tasarımlara imza atmaktadır. Bu da; tesettürlü şık bayanların aradıkları konforlu ve zarif kıyafetleri tek bir adreste bulmalarına olanak sağlamaktadır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git