Tesettürya

Ann Demeulemeester Tasarımlarından İlhamla Tesettür Kombinlere Yansımalar 👏💃

Ann Demeulemeester Tasarımlarından İlhamla Tesettür Kombinlere Yansımalar 👏💃

İddialı duruşu ile farklı ve şık tasarımların adresi niteliğindeki Ann Demeulemeester, tesettüre yönelik ve tesettüre uyarlanabilir parçaları kapalı bayanlar içinde büyük ölçüde şık kombinlere yönlendirici özelliğe sahiptir. Estetik tasarımların bir araya geldiği koleksiyonları herkesi cezbeden ünlü modacı kendine özgü stili ile moda trendlerinden bağımsız tasarımlara imza atması ile tanınmaktadır. Tek bir tarza ilişkin olmayan kıyafetleri ile Ann Demeulemeester tasarımlarından ilham alınarak tesettür kombinlerde özel bir markanın yansımalarını görmek oldukça keyif verici olacaktır.

 

Minimalist Elbiseler

Ann Demeulemeester tasarımları kendine özgü moda ve trendleri belirleyecek zenginlikte ve bu sebeple bu tasarımlardan birini kombinlerinizde yer vermeniz zamanın gerisinde kalsanız dahi şık olmanızı sağlayacak şıklığa ve zarafete sahiptir. Elbise modellerinde minimalist çizgiler hakim olmakla birlikte küçük detaylarla hareketlendirilen elbiselerde siyah rengin vazgeçilmez asaleti yer almakta.

anndemeulemeester-siyah-elbise-modelleri

Modern bayanlara hitap eden tarzı ile siyah sade elbise modelini tesettürlü bayanlarda rahatlıkla kombinlerinde yer verebilir ve sadeliğin zarafetini maksimum düzeyde hissedebilirsiniz.

 

Bol Paça Muhafazakarlığı Ann Demeulemeester Tasarımlarında

Tesettürlü olup pantolon giymeyen bayanların sayısı giderek azalırken, Ann Demeulemeester bol paça pantolon modellerinin tesettürlü bayanlara hitap eder tarzda oluşu, sezon trendlerinin bir adım önünde durmanızı sağlayacaktır.

anndemeulemeester-bordo-melanj-waistcoat-waldo-sinclair-cortez-siyah-pantolon-modelleri

Yaprak desenlerinin yer aldığı saten kumaştan tasarlanmış bol paça pantolon modelini ofis kombinlerinizde ya da şık akşam yemekleri için oluşturacağınız zarif kombinlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Ceket Tarzına Ann Demeulemeester Dokunuşu

Ceket olarak kategorize edilmiş olmasına karşın pekçok Ann Demeulemeester ceket tasarımının kaban ya da kap boyutunda olması oldukça ilgi çekici. Tasarımların bu nitelikte olması tesettürlü bayanlarında dış giyim tercihlerinde Ann Demeulemeester tasarımlarından ilham alarak oldukça şık ve güçlü bir duruşa sahip olmalarını sağlayacaktır.

anndemeulemeester-bakir-ceket-modelleri

Klasik oluşu kadar farklı detayları ile dikkat çeken ceket modelleri ile kombinlerinizde farkı kendinizde hissedebileceksiniz.

 

Kazaklarda Bohem Yansımalar

Tesettür giyim şekli ile uzak gibi olmasına karşın, bohem giyim şeklini benimsemekten keyif alan pek çok bayan kombinlerinde rahatlıkla bohem parçalara yer verebilir. Bunlardan biri olan Ann Demeulemeester kazak modelleri, bohem duruşu ile rahat ve stil sahibi kombinler yapmak mümkündür.

anndemeulemeester-knit-pepito-white-pepito-black-krem-kazak-modelleri

Farklı kesimi ve kazak üzerindeki farklı desenleri ile her ortamda ilgi odağı olabileceğiniz kazak modeli arayışı içindeyseniz, mutlaka Ann Demeulemeester kazak modellerine bakmalısınız.

 

Ann Demeulemeester Farkı İle Salaş Hırka Modelleri

Soğuk günlerde üzerinizde soğuktan koruyucu şık bir kalkana ihtiyacınız oluğunda Ann Demeulemeester hırka modellerinden ilham almanız mümkün olacaktır. Alışılmışın dışındaki hırka modeli hırka seçiminde fazlasıyla tarz sahibi olmanızı sağlayacak özellikte.

anndemeulemeester-knit-pollux-blond-hand-knitted-bej-hirka-modelleri

Kalın örme özelliğine sahip hırka ile tesettür kombinlerinizi soğuğa karşı daha dayanıklı, bir o kadar da şık hale getirebilirsiniz.

 

Klasik Stilin En Rahat Ayakkabıları

Giyimin ayrılmaz parçası olan ayakkabı tasarımları ile de dikkat çeken Ann Demeulemeester, ayakkabı modasında da zamanın trendlerini yakından takip edebilme imkanı bulabilirsiniz.

anndemeulemeester-sneakers-scamosciato-ingrassato-angora-ayakkabi-modelleri

Sneakers ayakkabılarda kalite son derece ön planda olmakla birlikte bot modellerinde sadeliği ve yine aynı Ann Demeulemeester kalitesini açıkça görmek mümkündür.

 

Zarafet Elçisi Niteliğindeki Kolyeler

Kombinleri tamamlamanın en ideal seçimleri olan aksesuarlar, kusursuz bir şıklık için vazgeçilmez unsurlardan biridir. Ann Demeulemeester kolye tasarımları da kombinlerinizi minimal şıklıkta tamamlamanıza imkan tanıyacak özellikte.

anndemeulemeester-necklace-wishbone-silver-feather-lime-kolye-modelleri

Kolye ucunda yer alan kuş tüyünün zarifliği ve sadeliği kadar iddialı kolye tasarımlarını aynı koleksiyon içinde görmenin de mümkün olacağınız söylemek söz konusudur.

 

Ann Demeulemeester İle Aksesuarda Zengin Çeşitlilik

Şal, fular ve çanta üçlemesi kombinleri tamamlarken açık ya da kapalı her bayanın ihtiyacını duyduğu aksesuarlar arasındadır. Ann Demeulemeester çantalarında dikkat çeken süet tasarımlar, Sonbahar ayları için çanta tercihinizde ideal çantayı bulmanızı sağlayacaktır.

anndemeulemeester-edison-blend-black-melange-sal-scarf-hijab-canta-modelleri

Kaşmir şal ve fularda ise soğuk havaları sıcağa çevirmenin en şık yolunu Ann Demeulemeester şal ve fular modelleri ile mümkün hale getirebilirsiniz. Bordo ve siyah renklerdeki şalları tesettür kombinlerinize rahatlıkla dahil ederek, şık bir markanın farklı stilini her detayı ile benimseyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.