Anna Hariri Modern Abaya/Abiye Sanatı

Anna Hariri Modern Abaya/Abiye Sanatı
3 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.446 kez okundu.

Muhafazakâr giyim şeklini rahatlıkla bağdaştıran dünya markalarından biri olan Anna Hariri, abiye konusunda da bayanların en rahat edecekleri modellere yeni koleksiyonunda yer vermiştir. Bilinen abiye elbiseler kadar sıkıcı ve dar kesime sahip olmayan Anna Hariri imzalı tasarımlar, bayanlara abiye elbise ile de rahat olunabileceğini gösteren öncülerden biridir. Ülkemizde resmi olarak mağazası ya da satış noktası bulunmayan Anna Hariri pek çok internet sitesinden temin edilebilmektedir. Böylelikle bayanlar Dünya markasının şıklığını üzerlerinde taşırken, sıra dışı güzellikteki modellerle de hem rahat hem de şık olmaktadırlar.

anna-hariri-modern-abaya-abiye-modelleri-red-kombin

Konforu abiye modellere kendine özgü tarzı ile betimlemiş olan marka, tercih ettiği renk ve modellerle pek çok kapalı bayanın gözdesi niteliğindedir. Gerçek anlamda abiye sanatını tesettürlü bayanların gözleri önüne seren Anna Hariri, aynı zamanda gösterişi kadınlara en şık halde sunan abaya modelleri ile de dikkat çekmektedir.

anna-hariri-modern-abaya-abiye-abaya-poncho-kombin

Birbirinden özel ve kaliteli duran abaya modelleri günün her saatinde farklı şekillerde kombin edilerek giyinme imkânı sunmaktadır. Anna Hariri markası abiye ve abaya modelleri ile yükselişe geçerken, detay şıklığını kesinlikle göz ardı etmeyen dünya markaları arasında yer alıyor.

 

Şıklığı Doruğa Ulaşan Abiye Modelleri

Özel gün ve gecelerde daha güzel ve şık olmak isteyen tesettürlü bayanlar için çok fazla seçeneğin olması bayanların seçim yapmakta zorlanmalarına neden oluyor.

anna-hariri-modern-abaya-abiye-modelleri-elegant-kombin

Kendine özgü tarzı olan ve abiye elbiseden ne istediğini bilen ve kendisine neler katmasını bilen bayanlar için Anna Hariri abiye ve abaya modeller tam anlamıyla şıklığı doruğa taşımış vaziyettedir. Belirli birkaç renkten oluşan koleksiyonda renklilikten bahsetmek çok fazla söz konusu olmasa da birinci sınıf el işlemelerinin yer aldığı elbiseler muazzam bir duruşa sahiptir.

 

Tesettürlü Gençlere Abiye/Abaya Alternatifleri

Her günü özel kıvamda geçirmek isteyenlere hitap eden kıyafetleri ile tesettürlü genç bayanlarda kendi tarzlarını bu markanın abiye ve abayaları ile rahatlıkla oluşturabilmektedir. Özellikle davet ve düğünlerde stilleri ile sağlam bir duruşa sahip olmak isteyen bayanlar birbirinden şık elbise modelleri karşılıyor. Tek renk kumaşlardan tasarlanmış keskin hatları olan abiyelerin yanı sıra, çiçeklerle donatılmış elbise etekleri de dış görünüşün tam not almasını sağlayacaktır.

anna-hariri-modern-abaya-abiye-modelleri-eid-kombin

Genç bayanlar için tütü eteklerden tasarlanan Anna Hariri Abiye elbise modelleri de ruhu hep genç kalacak olan bayanlara hitap etmektedir. Beyaz ve siyah ağırlıklı elbise modellerinde üzeri işlemelerle donatılmış tüt tekli abiye elbise her tesettürlü genç bayanın büyüsüne kapılacağı şıklığa sahiptir.

 

Anna Hariri İle Abiyelerdeki İşleme Sanatı

Tesettür giyim ürünlerinin çeşitliliği ile adından sıkça söz ettiren Anna Hariri markası, renk skalasında klasik çizgisinden çok fazla ödün vermese de, sade abiyeleri bir anda gösteriş abidesine çeviren işlemeleri göz dolduran güzelliğe sahip. Özellikle etek ve yaka detaylarında yer verilen işlemeler, işleme sanatının abiye elbiseler üzerindeki zarafetini görmeyi mümkün kılmaktadır.

anna-hariri-modern-abaya-abiye-modelleri-gulf-kombin

Kendine has stili ile Dünya çapında başarıyı yakalamış tesettür giyim markası olması pek çok bayanı her sezon merakta bırakmaktadır. Gördüğü ilgi karısında şıklık anlayışını katlayan Anna Hariri, abiye/abaya modellerinde renkleri ve modelleri ile özel günlerde her bayanı cezbedecek özellikteki elbiseleri ile tesettür modasını büyük ölçüde şekillendirmektedir.

 

Tesettürde Dünya Modasının Diğer Adı: Anna Hariri

Dünya çapında benimsenmiş tesettür giyim ürünleri ile stili ve tarzı olan bayanların yakın markajında olan marka, lüks giyimin ötesinde kaliteli ve şık olmayı tesettürlü bayanlara büyük ölçüde öğreten markalar arasında yer alıyor.

anna-hariri-modern-abaya-abiye-modelleri-sport-kombin

Bu noktada davetlere giderken tercihinizi Anna Hariri abiyelerinden yana kullanmanız, üzerinizde bir nevi Dünya modasını taşımanızı sağlayacaktır. Farkınızı hissettirmenin ve klasik tarzın gösteriş ve zarafetle nasıl buluştuğunu görmek için mutlaka Anna Hariri Abiye koleksiyonlarına göz atmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git