Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu

Annah Hariri 2016 Abaya Koleksiyonu
1 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.695 kez okundu.

Tesettür giyim sektöründeki çalışmalarına hız katarak bir dünya markası haline gelen Annah Hariri, Türkiye merkezli üretim yapan bir marka olarak adından söz ettirmeyi başarıyor. Genellikle gösterişli tasarımların yer aldığı koleksiyonlarla dikkat çekerken, en şık ve alımlı abaya modelleri de 2016 tesettür trendleri arasındaki yerini almıştır.

blue-mavi-abaya-annah-hariri-2016-tesettur-abaya-koleksiyonu-cover

Dünya Çapında Annah Hariri Rüzgârı Esmeye Devam Ediyor

Daha geniş bir kitleye hizmet vermeye başlamanın heyecanı ile 2016 kreasyonunda farklı ve ilgi çeken tesettür kıyafetler ilgi odağı oluyor. Siyah zemin üzerine işlemelerin özenle dokunduğu 2016 abaya modelleri, uzun boylu ve fit bayanlara yakışacak modeller arasındadır. Gelişigüzel desenlerin yanı sıra geometrik tasarımlar koleksiyonun göz bebeği niteliği taşıyan tasarımları olduğu söylenenler arasında.

alessia-elbise-annah-hariri-2016-tesettur-abaya-koleksiyonu

Rahatlık arayan bayanların vazgeçemediği abaya modellerinde, rahatlık kadar şıklıkta ön planda tutulmuştur. Yenilikleri ile her sezon takipçilerini şaşırtmayı seven marka, 2016 yılı için hazırladığı koleksiyonda, yine kalitesinden taviz vermeden şıklığı ele aldığı tesettür giyim tasarımlarına yer vermiştir.

abaya-warda-atli-1-annah-hariri-2016-tesettur-abaya-koleksiyonu

Her An Her Yerde Abaya Rahatlığı Vazgeçilmez Olacak

Annah Hariri 2016 abaya koleksiyonundaki çeşitlilik ile bayanlar her yerde abaya rahatlığını ve şıklığını yaşama fırsatı bulacaktır. Sade abaya modelleri kadar, özel günlerde büyük özgüvenle taşınacak abayalarda şık stilinden taviz vermeyen bayanlara hitap ediyor. Desenlerdeki ışıltı sayesinde abiye giyilmesi gereken ortamlarda dahi hem şık hem de rahat olma imkânı sunması, markanın beklentilere en iyi şekilde karşılık verebildiğini gösteriyor.

abaya-lara-annah-hariri-2016-tesettur-abaya-koleksiyonu

Güncel tesettür modasına hakim tasarımları ile modern bayanları cezbeden marka, koleksiyonun parlayan ve öne çıkan tasarımları ile 2016 yılının açılışını yapmış ve bayanlara şıklığın ve rahatlığın yolunu göstermiştir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git