Tesettürya

Anneler Gününe Özel Kombin Yaptık :)

Anneler Gününe Özel Kombin Yaptık :)

Bugün anneler günü, yaşantımıza anlam katan, en özel kişiler olan annelerimiz için hazırlamış olduğumuz kombinde bu gün size en çok yakışacak olan kıyafetleri seçtik ve bir araya getirdik.

Bu özel günün anlam ve önemini ortaya koyacak türden güllerden rengini alan kırmızının sıcak renginden esinlenerek seçtik Anneler günü Kombinimizi.

Anneler günü kombinlemesi olarak etrafınıza renk katabileceğiniz. İçinizdeki ışığı dışarıya yansıtacak türden kırmızı şık ve modern bir etek modeli ile kısa kollu bir hırka ceket ile hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.  Etek ve çanta modellerinde 2015 yılının favori rengi olan pudra rengini tercih ederek şıklığınızı arttırmak istedik.

Öte yandan parmaklarınızda taşıyacağını çok şık bir yüzük ve zamanı kontrol etmenizi sağlayacak olan kırmızı renkleri ile eteğiniz ile bütünlük sağlayacak seçimlere yer verdik.

Son olarak bu özel günde belki sevdikleriniz ile dışarıda zaman geçirmek istersiniz diye. Üzerine alabileceğini yine pudra rengine yakın bir ceket ile kombinimizi ve şıklığınızı tamamlamak istedik.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.