Armine 2015 İlkbahar Yaz Gömlek Modelleri

Armine 2015 İlkbahar Yaz Gömlek Modelleri
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.207 kez okundu.

Armine 2015 İlkbahar Yaz Gömlek Modellerinde yine geçtiğimiz yılda olduğu gibi şıklık ve minimal çizgiler ön plana çıkıyor. Armine genç tesettür giyim taleplerini değerlendirerek ortaya çok asil ve çok modern gömlek modelleri hazırlamış.

Tesettür giyim modasının favori renkleri olan turuncu, sarı ve saks mavisi bu sezon Armine ve modeller özellikle çalışan hanımlar için alternatif olacak.

Özellikle beyaz zemin üzerine tasarlanmış çok özel desenler Armine gömlek modellerinde ön plana çıkıyor. Diz kapaklarına kadar uzanan çok modern çizgiler sizlerinde şıklığınızı arttırmayı amaçlıyor.

Gömlek modelleri asimetrik kesimler ile oldukça farklı bir tarz kazanarak siz değerli bayanların tesettür dünyasına yepyeni modeller sunmuştur. Asimetrik kesimlerden oluşan gömlek modelleri ön kısmı kısa arkası hafifi uzun tarzları ile 2015 yılının trend gömlek modellerini oluşturuyor.

Sizlerde Armine gömlek modellerinden yana tercihler yaparak şıklığınızı her ortamda kolayca yansıtabilirsiniz. Hem İslam gerekliliklerine uygun bir giyim tarzını hem de ihtiyaç duyduğunuz türden rahat ve şık bir giyime kolayca ulaşaşabilirsiniz.

Armine 2015 İlkbahar Yaz Gömlek Modelleri – FOTO GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git