Tesettürya

Armine 2016 İlkbahar/Yaz Eşarp Koleksiyonu

Armine 2016 İlkbahar/Yaz Eşarp Koleksiyonu

Marka kalitesine yakışan eşarp modelleri ile 2016 yılında da baş tacı olacak olan Armine, ilkbahar yaz 2016 koleksiyonunda çarpıcı tasarımlar ile dikkat çekiyor.  Diğer koleksiyonlarda olduğu gibi, 2016 eşarp koleksiyonu da farklı çalışmaların ve gözde tasarımların yer aldığı bir koleksiyon olmuştur.  Renklerin ve desenlerin gösterişini en güzel şekilde eşarp modellerine uygulayan Armine, 2016 ilkbahar yaz eşarp modelleri konusunda farklı arayış içinde olanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacaktır.

armine-2016-esarp-modelleri-armine-2016-ilkbahar-yaz-esarp-koleksiyonu

 

Armine 2016 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonu içinde, eşarp modellerinin çeşitliliği kadar en yeni şal modelleri de göze çarpıyor. Genç kızların farklı stillerine aracılık eden şalların en trend halleri Armine şal modeller arasında yerini büyük özgüvenle almıştır. Çizgili şal desenleri ile sade birçok tesettür kıyafet, oldukça tarz görünüme sahip olabilecektir. Armine şal modelleri genellikle spor tarza yatkın olan bayanların tercih edebileceği formlara sahip. Tek renk ve çizgili deseni ile günlük kullanım rahatlığını en üst seviyede hissettirecek tasarımlardır.

armine-2016-esarp-modelleri-1

Göz zevkine hitap eden renk ve desenlerin kalite ile buluşması Armine 2016 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonunu ortaya çıkarmıştır. Kendine has çizgisi ile yıllardır eşarp ve tesettür giyim sektöründeki çalışmaları birçok kişinin takdirini kazanmış ve bu doğrultuda yoğun ilgi gören markalar arasındaki yerini almıştır. Armine eşarplarında görülmeye alışık olunan iri çiçek desenleri yine yeni sezon koleksiyonun gözde parçaları arasında. Yenilikçi ve genç ruha sahip duruşu ile geçmişten geleceğe en şık eşarp modellerinin adresi olma yolundaki başarıları, sektördeki devamlılığını sağlarken, tesettürlü bayanlarında her daim giyimleri ile göz alıcı olmalarını sağlıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.