Armine 2019 Kış Koleksiyonu

Armine 2019 Kış Koleksiyonu
26 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

 

Armine 2019 kış koleksiyonu tesettür giyim alanında modern ve şık olmak isteyen kadınların ilk tercihlerinden birisi olmaya devam ediyor.

1994 Yılında ipek eşarp markası olarak tanıdığımız Armine, 2008 yılında Türkiye’nin en çok eşarp satan firması oldu. Bu başarının ardından 2006’da kadın giyim üretimine başladı. Sosyal yaşamın her an içinde olan muhafazakar kadına kaliteli, modern ve şık modayı ulaşılabilir kılmak isteyen Armine, bu hedefine ulaşmış görünüyor.

Yeni modellerinin daha farklı çizgilere sahip olduğunu gözlemliyoruz. Bunu yanında her ortama uyum sağlayacak kilit parçaların da olduğunu koleksiyonu inceleyenler fark edecektir.

Keçe manto kış mevsiminde çok üşüyenlerin çok sevdiği parçalardan. İki rengi de birbirinden güzel olan bu manto, kalitesi ile de göze çarpıyor. Özellikle keçe manto arayışında iseniz, kalite çok dikkat etmeniz gereken bir husus. İçinde yün karışımı olmayan yine de keçe manto diye satılan ürünlerin ömrü çok kısa. Bu model yünlü kumaşı bakımından alternatifleriniz arasında olmayı hak edenlerden.

Kürklü kaban biraz daha kısa modelleri tercih edenlere güzel bir alternatif sunuyor. Kürk detayı olduğundan, modelde fazla detaylar kullanılmamış. Bu da zarif bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Kış mevsiminde vazgeçilmez kaşe kumaş içeriğindeki elastan sayesinde yıpranmalara daha dayanıklı olacaktır. Bu da kaşe kaban alırken aklınızda bulunması gereken önemli detaylardan birisi.

Şişme mont ve pelerin kap her iki tarza da modern duruşları ile hitap ediyor. Şişme montun yakasındaki kaliteli kürk detayı ve pelerin kap içindeki desenli astar, özenli bir koleksiyonun habercisi. 

Armine eşarp olmazsa olmaz. Çok farklı desenlere yer verdiğini gördüğümüz ipek eşarp koleksiyonu, indirimli yeni sezon kampanyasından da nasibini almış. Çarpıcı figürlerin kullanıldığı eşarplarla birlikte, daha naif çizgiler barındıran veya çiçekli olanlar da mevcut. Online alışveriş sitesi  nostalji kategorisinde çok beğeneceğiniz ipek eşarpları da satışa sunuyor. Birbirinden farklı ve zarif modelleri Armine online sitesinde bulabilirsiniz.

Kaliteli olsalar da uzun ömürlü olmaları için bakımını doğru yapmanız önemli. Bu konuda sayısız öneri olsa da şal ve eşarpların rengini solduran, parlaklığını ve duruşunu kaybettiren yanlış öneriler yazılıyor. En doğru ve denenmiş yöntemlerle ipek eşarp bakımını tesetturya.com da öğrenebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git