Avenna 2016 Abiye Elbiselerde Pembe İnceliği

Avenna 2016 Abiye Elbiselerde Pembe İnceliği
6 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.417 kez okundu.

Abiye şıklığını her sezon bayanların beğenisine özenle sunan Avenna, 2016 yılında pembenin naifliği ve zarifliği ile bayanlara pek çok seçenek sunmuştur. Pembenin her tonunu koleksiyonunda sıklıkla kullanmış olan Avenna, Abiye elbiselerin masum bir havada özel günlerinizi taçlandırmasına olanak sağlamıştır. Yaz mevsimine hitap eden renkleri ile canlı ve dinamik olan bayanlara hitap eden marka, iddialı bir şıklıkta olmanıza olanak sunacak tasarımlara sahiptir.

 

2016 Tesettür Abiye Modasının Nabzı Avenna’da Atacak!

Tesettür abiye konusunda büyük ustalıkla tasarımlarını görücüye çıkaran Avanna, pembenin inceliği ve zarafeti ile yeni sezon düğün ve davetlerin abiye modasını büyük ölçüde belirlemiş gibi duruyor.

avenna-ilkbahar-yaz-abiye-modelleri-2016-1

Gösterişin hüküm sürdüğü abiyelerde olağanüstü bir zarafette olmak, Avenna bayanları için kaçınılmaz olacaktır. Duruşunuz ile kuğu gibi süzüleceğiniz bir siluete sahip olmak için en yeni Avenna abiye elbise modellerine mutlaka göz atılmalıdır.

 

Pembe Şıklığı Avenna İle Her Yerde

Uçuk pembe tonlarındaki pek çok şık ve zarif abiye elbisenin yanı sıra, abiye elbiselede pudra pembesi ve fuşya gibi keskin pembe tonlarına da yer vermiş olan Avenna, dikkat çekici bir şıklığa sahip olmak isteyen bayanlara hitap ediyor. Pembenin inceliğini sade modellerle tamamlayan marka, ışıltılı ve dantel şıklığını es geçmeden tüm modellerinde zarafete göz kırpan detaylara yer vermiştir.

avenna-ilkbahar-yaz-abiye-modelleri-2016

Abiye elbiselere gösteriş katan hakim yaka detayı ise pek çok Avenna abiye modelinin vazgeçilmez yaka kesimleri arasında yer alıyor. Her biri özel tasarım olan abiye elbiseler ile her bedendeki bayan özel davet ve düğünlerde şıklığın ve zarafetin gözde temsilcilerinden biri olabilirler.

 

Abiye Elbiselerde Püskül Dinamizmini Hissedin

Genç bayanların ve genç ruhunu hiç kaybetmemiş olan bayanların mutlaka ilk görüşte hayran olacakları püskül detaylı abiyeler, bu kez pembe inceliğinden çıkmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Krem ve bej renklerinin hakim olduğu Avenna püsküllü abiye modelleri, sadeliğin püskül detayı ile nasılda gösterişli bir şekle dönüştüğünün en önemli örneklerinden biridir.

avenna-puskullu-abiyeler

Yaka ve etek detaylarında yer verilmiş olan püsküller oldukça öne çıkan bir gösterişe sahipken, abiye şıklığında dinamizmin etkisini ortaya koymak için tercihiniz mutlaka bu modellerden yana olmalıdır. Hem püsküllere odaklanan pek çok göz sayesinde fazlalıklarınızı gizlemek ve fit bir görünümde olmanız daha kolay olacaktır.

 

Zarif İşlemelerin Son Durağı Avenna

Abiye elbise tasarımlarında büyük ölçüde pembenin masum duruşundan yararlanan Avenna, diğer renklerinde daha cesur tasarımları ile iddialı bayanların tarzına hitap etmektedir. En zarif işlemelerin yer aldığı Avenna abiye elbiselerde siyah ve mavi renklerin asaletini birebir görebilirsiniz.

avenna-ilkbahar-yaz-abiye-modelleri-2016-3

Özel günlerde olduğu kadar günlük olarak da kullanılabilecek elbiseler, işlemelerin zarif esintisini üzerinizde birçok yere taşımanıza eşlik edecek tasarımlardır. Modern bayanların gösterişli bir şıklığa sahip olmalarını sağlayacak olan abiye elbiseler, zevkinize göre tercih edebileceğiniz çeşitliliğe sahiptir. Bu sebeple özel günlerde ya da günlük yaşamda ne oranda gösterişli ve şık olacağınıza Avenna 2016 abiye koleksiyonu ile sizler karar verebilirsiniz.

avenna-nakisli-nar-kirmizisi-abiye-kombini

Tesettür giyimde önemli bir noktaya ulaşmış olan Avenna, marka kalitesine uyum sağlar nitelikteki tasarımları ile göz doldurmayı başaran seçkin tesettür markaları arasında yr alıyor. Abiye fiyatlarının da çok fazla uçuk olmaması, dileyen her bayanın Avenna şıklığında düğün ve davetler boy göstermesini sağlayacak uygunluktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git