Tesettürya

Beyaz Gömlekler; Tesettür Kombinlerin Başrol Oyuncusu

Sadece tesettür giyimde değil, her türlü kadın yada erkek giyimde de tamamen kurtarıcı görevini beyaz gömlekler büyük bir zevkle üstleniyor.

Ancak tesettür giyimde, pardösü altına ve kimono altına giyilmesi, birçok kombinde renk olarak uyum sağlaması ve tarz katmasını da göz önünde bulundurursak, bizim için de oldukça önemli noktadalar.

Eğer hem çalışıyor, hem de tesettür giyim şıklığını elinizden bırakmıyorsanız ofiste tercih edebileceğiniz bir beyaz gömlek kombininden söz edelim. Ofiste uzun pantolonların üzerine beyaz gömlek giyebilir, ayakkabı olarak ta ince topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Kahverengi ve koyu tonda seçtiğiniz pantolon sizi hem zayıf, hem de zarif gösterecektir. Oxford tipi beyaz gömlekler bu işyeri kombini için oldukça uygun.

Ofis dışında ve günlük hayatta beyaz gömlekleri bol pantolonlarla tercih etmeniz mümkün. Hem rahatlığı size sunacak, hem de beyaz gömlek üzerine kendini gösteren takılarla kombinlediğinizde sizi oldukça şık gösterecek. Böyle bir kombinde mutlaka elinizdeki çanta boyutu büyük olmalı.

Bavul tipi çantalara ihtiyacınız olabilir. Eşarp seçiminde ise çok ışıltılı ve parlak renk-desenlerden kaçının. Böyle zor bir kombinde tercihiniz yine sade tonlarda olmalı. Ayakkabı olarak düz yada dolgu topuklardan yardım alın. İnce ve platform topuklar hem pantolonun duruşunu bozar, hem de yürümenizde zorluk yaratır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.