Tesettürya

Bugün ki Kombinimiz Zıt Renklerin Şıklığı

Bugün ki Kombinimiz Zıt Renklerin Şıklığı

Yeni sezon trendlerin den biri ise zıt renklerin şıklığı ve siyah beyazın asaleti olan iki seçeneği aynı anda kullanabileceğimiz spor kombinimiz de renklerin ayrı ayrı patlaması için ekose veya çizgili siyah beyazı alt kısımda kullanmak tercih edilirse her parçanın kendi başına şıklığını öldürmemiz oluruz.

Üst kısmı gömlek yerine uzun bir bluz tercih ederek kullanırsak spor bir görüntü elde etmiş oluruz, tek renk özellikle siyah kullanmak şalımızın renginin altını çizmiş olacağımızdan en iyi tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.  Başörtüsü olarak şal veya şalesarp seçersek yarattığımız spor görüntünün devamı olarak doğru tercihi yapmış oluruz. Renk seçimi en önemli ayrıntıdır, koyu bir kırmızı hatta bordo şal seçimi kombimizi ayrı bir yere taşır ve bizi günün en şık bayanı haline getirir.

Ayakkabı olarak bol bir pantolon seçtiysek siyah sade bir babet veya beyaz bir düz spor ayakkabı çok şık olabilir. Takı takmanızı çok tavsiye etmiyoruz çünkü renk olarak karmaşık ve iddialı bir kombin yaptığımız için bir güneş gözlüğü takı işini halledebilir. Makyaj olarak iddialı bir göz makyajı tercih edebilirsiniz. Tesettür giyimi tercih etmiş olmak şık ve spor giyim aksesuarları kullanmanıza engel değildir, bu kombinimiz de bunun en iyi örneğidir.

Zıt Renkler ile Tesettür Kombin yapmaktan çekinmeyin – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.