Bugün Ne Giysem: 2015 Trendi Yelekli Tesettür Kombin

Bugün Ne Giysem: 2015 Trendi Yelekli  Tesettür Kombin
5 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.000 kez okundu.

2015 sezonunun en fazla kullanılan kıyafetlerinden olan yelek modellerinden oluşan çok şık bir kombin hazırladık bugün sizler için 🙂

Yaz aylarına yakışır doğal ve nötr renklerden oluşan yelekli kombin ile tüm gün boyunca kendinizi ferah ve çok rahat hissedebilirsiniz. Bu günkü kombinimizde çok şık bir etek modeli ile işimize başladık. Sarı rengini öne çıkartacak renk olan beyaz bir gömleği tercih ederek kombinde bulunan yeşil yeleğin vurgusunu bozmayacak olan beyaz gömlek bu kombine gidebilecek en uygun renktir.

Hemen üzerine 2015 yelek modellerinden olan modern bir yelek modelini düşündük. Dış ortamlarda yeleği üzerinizde tutabilir isterseniz çıkartarak farklı bir görüntü de oluşturabilirsiniz. Kobinimizde eşarp modeli olarak çok dikkat çekmeyecek türden ve baştan sona uyumu yakalayacak şekilde yine açık renklere sahip bir eşarp tercih ettik.

Son olarak bu güzel kombinin altına yaz aylarına yakışır çok şık bir yazlık sandalet düşündük. Çantanızı bu özel kombine yakışacak renklerden yana seçebilirsiniz.  Dilerseniz aksesuarlarınızı da yanınıza alarak şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git