Bugün Ne Giysem: Beş (5) Çayı Kombini

Bugün Ne Giysem: Beş (5) Çayı Kombini
22 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.209 kez okundu.

Evet, hanımlar sizler için bugün Tesetturya.com ekibi olarak elbiseden oluşan çok keyifli bir kombin hazırladık. Umarım sizlerde bu özel kombini incelerden keyifli zaman geçirirsiniz. Kombinimizi çok yakın bir arkadaşlarınıza beş çayı içmeye giderken ne giysem sorusuna istinaden hazırlamak istedik.

İçerisinde rahatlıkla hareket edebileceğiniz şifon elbise modeli ile sizlerin tarzına uygun en şık ve modern bir kombine imza atmak istedik umarım bu konuda başarılı olabilmişizdir.

5 Çayı Kombini Nasıl Olmalı?

Arkadaşlar, sizlerde beş çayı için rahat bir elbise tercihinde bulunarak arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz. Rahatlığın yanı sıra olabildiğince zarif ve asil bir görüntü oluşturmak adına en özel aksesuarlarınızı mutlaka takınız. Bizler elbise modelinizin altına çok şık, topuklu bir yazlık ayakkabı modelini uyarladık. Sizlerde bu şekilde çok şık bir görüntüye imza atabilirsiniz. Yine çanta ile aynı renklere sahip düz kahverengi çantayı kombinimizde kullandık.

Elbise modeliniz desenlerinden dolayı hareketli bir yapıda sahip olduğu için şal modelini yine gayet düz ve sade renklerden yana kullanarak sizler için ortaya çok zarif bir kombin görüntüsü çıkartmak istedik.

Sizlerde bu günkü kombinimiz gibi giyinebilir veya bizden ilham alarak çok daha şık kombinlere imza atabilirsiniz. Umarız ki sizin kombinleriniz bizden çok daha şıktır. Yapmış olduğunuz kombinleri çekin, bize gönderin, bizde sizler için sitemizde  yaptığınız kombine yer verelim.

Birbirinden özel kombin fikirlerine sitemizin kombin bölümünden ulaşabilirsiniz.

Şimdiden iyi gezmeler 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git