Bugün Ne Giysem, Bugün Ne Giysem?

Bugün Ne Giysem, Bugün Ne Giysem?
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.102 kez okundu.

Bugün ne giysem köşemizde en çok genç kızlarımızın dilinden düşmeyen ‘’giyecek bir şeyim yok’’ ne yapsam bilmiyorum  ‘’anne ya şu gardırobuma bak ‘’ gibi sözleri kulaklarıma gelir gibi. Telaşlı telaşlı bir aynanın karşısına bir gardırobun başına giy çıkar olmadı bu diğerini dene hepsi gözümün önünde canlandı: Âmâ tatlı bir gülümsemeyle.

Alışverişe çıktıklarında bile ne alacaklarına karar vermeden gardıroplarına bile bakmadan alışveriş yaptıkları için bir sürü kıyafet bu yüzden dolaplarımızı kullanılmadan işgal etmektedirler. Biz tesettür giyimde de seçenekler artık git gide artmaktadır. Çünkü tesettür giyim aynı hızda gitmeye devam etmektedir yüzden alışverişlerimizde kalite öncelikli olmakla birlikte güzel tasarımların yanında fiyatta bizim için önemlidir. Kaliteyi ucuza satın almak hedefimiz olmalı yüzden artık tesettür giyimde de firmalar artıkça rekabet artmaktadır. Bu da müşteriler için avantaj oluşturur.

Bugün günlük kıyafet seçelim diyorum. Şöyle rahat ve şık olmalı. Mevsime uygun renklerde. Bu günkü kombinde ben şöyle düşündüm sizin yerinize. Su yeşili bir tunikle başlasak altında beyaz pantolon eşlik etse. Çok hoş olurdu. Tabiki soft renkler devam edelim. Eşarp çok önemli şıklığımızı tamamlayan obje somon rengi eşarp çok yakışır diye düşünüyorum. Şimdi bize bir görsel lazım değil mi?

ilkbahar-yaz-tesettur-kombinleri

Bence çok şık oldu sadece çantası eksik yine beyaz renkte spor bir çanta ve güneş gözlüğüyle şıklığımızı tamamlayalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git