Bugün Ne Giysem: Çarşı Pazar Tesettür Kombini

Bugün Ne Giysem: Çarşı Pazar Tesettür Kombini
28 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.006 kez okundu.

Bugün canınız pazara çıkıp biraz mutfak için bir şeyler almak istedi birazda açık havada nefes almak ama tüm bunları yaparken elinize ayağınıza dolaşacak şekilde bir kombin yapmak istemiyorsanız. Siler için olabildiğince basit ve bir o kadar şık bir kombin hazırladık. Pazara gideceksiniz ve eve dönüş sırasında elleriniz torbalarla dolacak. Bunu düşünerek sizleri yormayacak, kolay hareket etmenizi sağlayacak olan spor bir kombine yer verdik.

İspanyol paça model bir pantolon ile işe başlamak istedik. Hemen üzerine bunaltıcı yaz sıcaklarında szleri daha fazla bunaltmayacak olan günlük bluzlarınızdan birine yerdik. Kollarınızı tam anlamı ile kapatmak için mevsimin kumaşlarından hazırlanmış ine yazlık bir hırka modeli ile kombinimizi tamamlamak istedik.

Pazarda dolaşmak zor iş eve gelirken ağır paketler sizleri çok daha az yorsun diye spor ayakkabılar ile ayaklarınıza rahatlık sunmak isterken, uyumunuzu bozmayacak türden sarı renkli ayakkabı tercihi yaptık. Yine ayakkabılarınız ile aynı renge sahip bir çanta modeli ile Çarşı Pazar kombinizi tamamladık.

Sizler dolabınızda bulunan uyumlu aksesuarları kullanarak şıklığınız çok daha fazla arttırabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git