Bugün Ne Giysem: Çiçekli Bahar Kombini

Bugün Ne Giysem: Çiçekli Bahar Kombini
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.019 kez okundu.

Bugün ne giysem köşesinde, sizler için hazırladığımız rengarenk ve canlı çizgilerin yer aldığı çiçekli bir bahar kombini hazırladık. Havalar ısındı bahar kapımızı çaldı kaçtı. Hepimizin içinde baharı andıran çiçekler açtı adeta. Kimse evlerinde durmak istemiyor. Yeşilin hâkim olduğu, kuşların cıvıl cıvıl uçuştuğu,  güneşin güler yüzünü gösterdiği dış ortamlara atmak istiyoruz kendimizi.

Sizlere içinizdeki duyguları yansıtan mevsime ayak uyduran çiçekli kombini sunmak isteriz.

2015 bahar aylarının trend renklerinden olan maviyi beyaz ile birlikte kombinledik. Biliyorsunuz pileli etek trendi geri döndü bu trenden ilham alarak beyaz pileli etek ile kombinimize yön vermek istedik.

Etek modelinin üzerine yine yılın favori rengi olan buz mavisi ince bir kazak düşündük.

Hemen üzerine dışarıya çıkarken alabileceğiniz, baharın renklerini taşıyan cıvıl cıvıl bir ceket ile şekillendirdik. Ayaklarınızı çok yormamak adına yüksek topuklu olmayan ayakkabılar ve çeşitli aksesuarlar ile şıklığınızı bahar tadında arttırmak istedik.

Sizlerde katılacağınız bir ortam için ne giysem sorusuna yanıt arıyorsanız resimdeki gibi kıyafetleri bir araya getirebilir yada evinizde bulunan kıyafetleriniz ile bu kombine yakın bir kombinleme yapabilirsiniz tercih sizlere kalmış 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git