Tesettürya

Bugün Ne giysem: Cıvıl Cıvıl İlkbahar Kombini

Bugün Ne giysem: Cıvıl Cıvıl İlkbahar Kombini

Merhaba bugünün kararsız ve endişeli bayanları. İlkbaharın gelişi ile kararsız ve bugün ne giysem ne giysem endişesi taşıyan bayanların yüzünü güldürelim diye düşündüm ve sizlere ilkbahara uygun bir yelekli kombin hazırladım. Gelin hep birlikte bugünkü kombinimize bakalım.

İlkbaharın gelişini parlak güneş, cıvıl cıvıl kuşlar haber verdiler. Bizlerde de bu sevinç canlandı. Bu da tabi ki biz bayanların kıyafetlerine yansıyacak. 2015 İlkbahar-Yaz tesettür giyim modasına baktığımızda açık jean etekler ya da pantolonlar, ince şifon gömlekler ve üzerine yelekler dikkat çekiyor. Şimdi sesinizi duyar gibiyim o zaman böyle bir kombin oluşturalım der gibisiniz.

Evet, tam da bugün öyle bir kombin hazırladım sizlere. Tesettür giyimde rahatlık ve şıklığı bir arada bulunduran bir kombin. Bu kombinde açık jean bir etek üzerine şifon gömlek ve lacivert bir yelek tercih ettim. Ayakkabı, çanta ve kemer kahverengi kullandım  ve böylelikle kombine apayrı bir hava kattı. Eşarbı da yelekle uyumlu hale getirerek biz tesettürlü bayanların kombini tamamlanmış oldu.

Bu oluşturulan kombin ile çok şık bir görüntü ve aynı zamanda sıcak ilkbahar-yaz günlerine uygun bir görünüme sahip olduk. Bugünkü kombinimiz budur(!) Şık olmak herkesin hakkı ve ben sizin için buradayım. Mutlu günler diliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.