Bugün Ne Giysem: Davet Kombini

Bugün Ne Giysem: Davet Kombini
3 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 957 kez okundu.

Artık tesettürlü hanımlar her ortamda rahatlıkla bulunabiliyorlar. Çeşitli iş davetleri veya özel organizasyon davetleri için sizlerde “bugün ne giysem” sorusunu aklınıza getiriyorsanız sizler için hazırladığımız çok şık ve bir o kadar zarif davet kombinimizden fikir alarak sizlerde davete en uygun şekilde katılabilirsiniz

Şık görünmek detaylarda gizlidir. Bu nedenle şık bir görüntü yakalamak adına allı, pullu ve ışıltılı kıyafetler seçmek zorunda değilsiniz ve özel davetlerde bazen bu seçimler oldukça komik ve abes olabilir. Eğlence davetlerinin dışında daha resmi davet organizasyonları için düşünülmüş davet kombinimizi sizlere sunmaktan gurur duyarız.

2015 yılının favori rengi olan pudrayı siyah rengi ile kullanarak ortaya çok zarif ve şık bir görüntü çıkartmak istedik.

Çok sade ve düz bir model olan elbisenin üzerine detaylandırılmış siyah dantel işlemeleri ile hem şıklığınızı arttırmış olabilir hem de kullandığınız eşarp ve ayakkabılarınız ile çok uyumlu bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Bizler bu nedenle bu özel elbise modelini sizler için tercih ettik. Çok nötr ve doğal bir renk olan açık pudra, özel davetlerinizin en özel rengidir. Siyak renginin bu özel renk ile uyumunu bilerek elbisenin üzerine siyah renkten yana bir şal düşündük. Kesinlikle bütünlüğü bozmamak adına siyah renkli rugan ayakkabı modeli ve çok şık siyah bir çanta modeli ile görüntünüzü tamamlamak istedik.

Sizler de davet kombinimizden faydalanarak ortamlara olabildiğinde şık ve modern tarzınız ile katılabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git