Tesettürya

Bugün Ne Giysem: Egzotik Bir Kombin

Bugün Ne Giysem: Egzotik Bir Kombin

Şık olabilmek detaylarda gizlidir aslında. Bazen şıklığı simgeleyen etek modelinin üzerinde bulunan küçük bir detay olabilir. O desen, etek kumaşının üzerinde olmadığında pasif bir görüntü oluştururken etek üzerinde bulunan özel desen sayesinde bir anda şahane bir şıklığı ön plan çıkartabilirsiniz. Tıpkı egzotik etek modellerinde olduğu gibi. 2015 yaz aylarına girmiş bulunduğumuz şu günlerde defilerde ve moda dergilerinde sık sık egzotik etek modellerine rastlamak mümkün. Durum böyle olunca modada yepyeni bir akım olan egzotik etek modellerinden ilham alarak bizlerde bugünkü kombin çalışmamızı egzotik kombin tarzında tamamlamak istedik.

Peki Egzotik Bir Kombin Nasıl Yapılır?

Egzotik bir kombin için tabi ki de bahsedilen modellerden uygun bir etek tercihi yapılarak işe başlanabilir. Bizlerde sizin için çok renkli ve gösterişli bir model olan 2015 egzotik etek modellerinden birini kullanarak kombinimize başlamak istedik.

Daha fraklı, çok şık bir görüntüye sahip olmak için sizlerde tercihlerinizi egzotik eteklerden yana yapabilirsiniz.

Bu özel etek modelinin üzerine beyaz renkli klasik bir gömlek modelinizi kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

Üzerine çok renkli egzotik tarzı yansıtan bir eşarp modelini kullanarak baştan sona bir uyum sağlayarak tam da za egzotik tesettür modasına uyum sağlamış olabilirsiniz.

Ayakkabı olarak bizler etek renklerinizden biri ola lacivert rengini açık yazlık ayakkabı ile uyarladık sizlerde evinizde bulunan ayakkabılarınızı kullanarak bu kombine uygun bir hale getirebilirsiniz.

Egzotik desenli etekler ile şıklığınıza şıklık katarak daha farklı kombinlere sizlerde imza atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.