Bugün Ne Giysem: Genç Tesettür Şeker Pembesi Kombini

Bugün Ne Giysem: Genç Tesettür Şeker Pembesi Kombini
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.962 kez okundu.

Tesetturya ekibi olarak, etrafı mis gibi meyve çiçeklerinin sardığı bu ilkbahar günlerinde, ağaç çiçeklerinden ilham alarak, mevsime uygun, içinizi açacak, sizleri mutlu edecek türden tatlı mı tatlı şeker pembesi bir kombine yer verdik.

Bugünkü kombinimiz biraz daha genç tesettür giyime hitap edecek tarzda. Genç kızlarımız için cıvıl cıvıl renklerin yer aldığı diğer yandan doğallığın ve masumiyetin rengi olan beyazı kombinimizde kullandık.

Öncelikle pembe renklerde ve sıcak hava koşullarında sizleri yakmayacak kumaşa sahip yazlık bir etek modeli ile işe başladık. Hemen üzerine içinde eteğin rengini barındıran bizlere baharı hatırlatan çiçeklerin bulunduğu beyaz bir gömleği düşündük.

Yine zıt renkte bir çantaya yer vererek görüntünüze hareket katmak istedik. Ayakkabı tercihi yaparken bütünlüğü sağlaması adına iki renkli bir ayakkabı tercihi yaparken yine rahatlığı ve spor bir görüntüyü ön planda tutacak olan modele sahip bir ayakkabıyı düşündük.

Ardından şalınızı açık tonlardan yana seçerek sıcak günlerde başınızı serin tutmak adına resimdeki gibi beyaz renkli şal modelin eyer vermek istedik.

Sizlerde resimdeki kombinimize yakın bir kıyafet tercihi yaparak içinde bulunduğunuz mevsime kıyafetlerini ile uyum gösterebilir. Rahatlığı bu kombinimiz ile maksimum seviyede yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git