Bugün Ne Giysem: Günün Tesettür Kombini

Bugün Ne Giysem: Günün Tesettür Kombini
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.535 kez okundu.

Her bayanın sabah ilk işi bu soru: Bugün ne giysem? Sizlerin karşısına bu sorunuza yanıt aramak için buradayız.

Elbette ki gideceğimiz yere göre giyinmek buna göre kombin yapmak eldeki sınırlı kaynaklarla zor olsa gerek. Önemli olan zarafeti şıklığı kaliteyi en ucuz şekilde uygulamak gerekmektedir. Bugün birlikte iş görüşmesine gidelim. Bu iş görüşmesinde ne giymeliyim diye düşündüm.

Tesettürlü bir bayan olarak belden oturtmalı uzun bir etek hiçbir zaman modası geçmeyen bir çizgidir. Belden oturtmalı kalem etek renk olarak da bahar yaz dönemi olduğunu düşünürsek soft renkler olabilir. Üzerine uzun kollu bir gömlekle tamamlayabiliriz. Ayakkabı olarak stiletto ayakkabılar çok zarif olur. Eşarbımız çanta ve ayakkabı ile bir bütünlük oluşturmalıdır.

Aksesuar olarak kullanıldığımız takılar iş görüşmesi olduğu için abartılmayacak şekilde yüzüklerle tamamlanabilir. Çünkü iş görüşmesinde ilk izlenimler giyim tarzımızla karşımızdaki kişide çok iyi bir izlenim bırakmak önemlidir. Kıyafetlerimizin temiz ve düzgün olması zevklerimi, tercihlerimiz, tarzımız bizim kültürel açıdan da ilk bakışta alt yapımızı oluşturur.

Şunu da unutmamak lazım ki; baş vuracağımız işin niteliği de giyim tarzımızda etkilidir. Sizlere bugün ne giysem konusunda fikirlerimi sunduk. Umarım katkıda bulunmuşuzdur. Bol şanslar dileriz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git