Tesettürya

Bugün Ne Giysem: Neon Renklerle Şık Bir Kombin

Bugün Ne Giysem: Neon Renklerle Şık Bir Kombin

Bugün ne giysem köşesinde, siz değerli ziyaretçilerimiz için ilkhbahar yaz aylarında üzerinizde çok şık duracak Neon renklerli kullanarak güzel bir kombin hazırladık. Neon renkler hayatımıza farklı bir anlam katan cesur ve bir o kadar kendini belli eden renklerdir. Fosforlu sarılar, neon yeşiller, narçiçeği pembesi vs. gibi. Bugün Tesetturya.com ekibi olarak sizlere şahane bir kombin hazırladık. Neon renklerin uyumunu bir araya getirerek çok şık ve göz alıcı bir görüntüye bürünmenizi istedik.

Neon renkler çok itici gelebilir aslında fakat bu özel gerçekten uyum içerisinde bir araya getirildiğinde çok şık ve etkileyici bir kombine sebep olabilir. Bizler sizin için bu özel renkleri bir kombinde uyarladık ve ortaya çok şık bir kombin yaptık. Umarız sizler de bugünkü hazırlamış olduğumuz Neon renklerle Şık Bir Kombin uygulamamızdan ilham alarak güzel bir şekilde giyinebilirsiniz.

Kombinimize başlarken 2015 yılının ayakkabı ve çanta uyumundan yaralanmak istedik. İçerisinde tüm renklerin bulunduğu ayakkabı ve çanta modelimize uyacak narçiçeği renginden oluşan etek modelimize bu kombinde yer vererek, yaz sıcaklarından sizleri bunaltmamak adına beyaz bir üst ve çok şık beyaz bir kap modeli şıklığınızı tamamlamak istedik.

Hemen üzerine neon sarısından tasarlanmış aksesuarlar kullanarak şıklığınızı bir adım daha arttırmak istedik. Yine fıstık yeşili bir şal modeli ile çok renkli ve bir o kadar uyumlu neon renklerinden oluşan şık bir kombinimizi tamamladık.

Umarız sizler bugünkü kombinimizi beğenirsiniz 🙂

Sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden özel kombinleri Tesettürya sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.