Bugün Ne Giysem: Sarı ve Siyahın Aşkı

Bugün Ne Giysem: Sarı ve Siyahın Aşkı
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 951 kez okundu.

Sevgili tesettür giyim modası takipçileri 🙂

Bugün ne giysem köşesinde sarı ve siyah renginin aşkı kombinini işledik. 2015 yılının favori rengi olan sarı ile siyahı buluşturarak ortaya çok şık ve asil bir görüntü çıkarmak istedik. Yine tesettür etek modellerinin en trend modeli lan pileli etek modelini kullanarak sizleri eşsiz bir şıklığa ulaştırmak istedik.

Sarı pileli eteğin üzerine sarıyı tamamen ortaya çıkartacak olan siyah bir yazlık bluz ile uyarladık. Çok şık bir çanta modelini yine kombinimize ekleyerek çantaya uygun babet modeli ile tesettür giyim tarzımıza uygun bir tarz ortaya çıkartmak istedik.

Etek üzerine dışarıya çıkarken alabileceğiniz deri kısa bir ceket yardımı ile şıklık katabilirsiniz. Dilerseniz bizim gibi sarı ve siyahın buluştuğu ponponlu bir şal ile görüntünüzde şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Takı olarak klasik bir vurgu oluşturmak adına altı kaplama ve ince işleme detaylarına sahip kalın bileziği kombinimize eklemek istedik.

Sizler de Tesettürya ekibimiz olarak hazırladığımız sarı ve siyah aşkı kombinini olduğu gibi sizlerde kullanabilir yada buna benzer bir kombini dolabınızdaki kıyafetleriniz ile oluşturarak tesettür modasına ayak uydurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git