Bugün Ne Giysem: Sarının İhtişamı

Bugün Ne Giysem: Sarının İhtişamı
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 928 kez okundu.

Bugün ne giysem köşesinde bugün, Sarı renklerin ihtişamını sergilediği bir kombin ile daha karşınızdayız. Sarı her renkle kullanılması zor olan bir renktir. Fakat, aynı zamanda doğru bir tercih yapıldığında ortaya çok şık bir görüntü sunabilen özel bir renktir. Sarı ve beyazın birbirine olan uyumunu fırsat bildiğimizden olsa gerek Tesetturya ekibi olarak sizlere çok özel bir #kombin hazırladık.

Umarım kombinimiz sizlere Tesettür giyim ve şıklık yolunda bir fikir katabilir.

Öncelikle dolabımız da doğru renklerle kullanılmayı bekleyen sarı eteğimiz üzerinden koyulduk işimize. Sarı bir eteğin üzerine gidebilecek en güzel renk beyazdır. Çünkü beyaz sadece yanındaki rengi şık bir şekilde ön plana çıkartır.

Gözü yormayan doğal bir görüntü sağlayan bu renklere eşlik edebilmesi için fazla renk kalabalığının olmadığı içerisinde pastel ve sarının tonlarını barındıran çok özel bir şal modeline yer vererek kombinimize zenginlik katmak istedik. Eşarp seçiminde karışık desenlerden kaçınarak yine daha modern ve sade bir model olan baklava kesimlerini taşıyan eşarbı tercih ettik.

Yine olmazsa olmaz çanta modelimizi seçerken bütünlüğü bozmamak üzere etek tarzımıza ve rengine yakın bir klasik sarı çantamıza yer vererek bugünkü kombinimizi sonlandırdık. Umarım beğenirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git