Bugün Ne Giysem: Şifon Etekli Tesettür Kombin

Bugün Ne Giysem: Şifon Etekli Tesettür Kombin
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.264 kez okundu.

Bugün ne giysem köşemizde, şifon etekli tesettür kombini sizler için hazırladık 🙂

Sıcak havalarla birlikte özellikte tesettürlü hanımlarımız dolaplarından şifon kumaşlardan oluşan etek ve bluz modellerini çıkarmaya başladı. Şifon kumaşlardan tasarlanmış olan etek modelleri, rahatlığı ve hafifliği ile diğer modellere göre özellikle yaz aylarında olabildiğince fazla oranda tercih edilmektedir.

2015 yaz aylarında birbirinden farklı ve çok özel şifon eteklere rastlamak mümkün. Yaza uygun en özel eteklerin başında şifon etek modelleri gelir. Şifon etek modelleri rahat kullanımının yanı sıra narin ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmasından dolayı görüntü olarak da olabildiğince naif ve şık bir görüntü sunmaktadır. Bu nedenle bayanların şifon etek modellerini tercih etme durumları bir nedene daha bağlı olarak artmaktadır.

Şık zarif ve olabildiğince rahat bir duruş için 2015 yaz aylarında sizler de katıldığınız özel mekanlarda şifon etek modelleri ile kendinizden söz ettirebilirsiniz. Birbirinden özel renklerin yer aldığı koleksiyonlarda şifon etekler her markanın adını taşımakta.

Şifon Etekli Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

Bugün sizler için yılın modası olan şifon etekli bir kombine imza atmak istedik.  Şifon etek modelleri kendi aralarında pileli, pilesiz, kemerli ve kemersiz olarak değişkenlik göstermektedir. Bizler bugünkü tercihimizi olabildiğince naif bir model olan düz şifon etek modelini kullanarak yapmak istedik.

Buz mavisi renklerinden oluşan kombinimizde beyaz bir danteli gömlek modeli ile hareket vermek isterken, ayakkabı ve çantayı etekten yana bir renk seçimi yaparak tamamlamak istedik.

Örtü olarak nazar boncuğunu andıran gayet zarif bir eşarp modelini kullanarak çok şık bir görüntü kazanmanızı istedik.

Umarım bugünkü kombinimizi sizler de beğenirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git